20-Й АВТОМОБІЛЬ НА ПЕРЕДОВУ

Окропленй осіннім дощиком та святою водицею,  20-тий  автомобіль для ЗСУ від волонтерів гуманітарного штабу «Клаптик Надії» відправили на передову. Чин освячення провів отець-капелан Василь Ціздин.

Керівниця штабу Ольга Боднар зазначає, що робота волонтерів не збавляє обертів попри втішні новини від ЗСУ. Щодня наближають перемогу разом з тими, хто в тилу і лінії фронту.

Ось перелік справ тільки за один день 10 серпня, коли освячували автомобіль.

199-ий день війни і 192-ій день роботи штабу «Клаптик Надії»: формуємо польові і продуктові набори для відправлення у гарячі точки України; передали 12 курток для військових капеланів; дякуючи київським волонтерам окопні свічки передали на фронт; наші захисники продовжують отримувати від штабу допомогу; передали гуманітарну допомогу ЗСУ, батальйонам ТрО та внутрішньо переміщеним особам Стрийського району; чистимо горіхи для ЗСУ; отримали від небайдужих краян допомогу Стрийського району; продовжуємо нашу працю в рамках міжнародного проекту культурної дипломатії: «KLAPTYK NADIYI.UA»; відсвяткували день народження  двох неймовірних штабісток Софійки Мельник та Тані Кушляк.

І так щодня кипить робота волонтерів. Цього тижня сплетено 96-у «кікімору». Невтомні руки волонтерок продовжують розплітати светри, шарфи для каверів і «кікімор»; продовжують виготовляти кавери, маскувальні сітки, маскувальні халати; шиють прапори, наволочки та ремонтують одяг для ЗСУ;  передали слуховий апарат для воїна ЗСУ і  морозильну камеру для ВПО; відправили Новою Поштою передачі для ЗСУ на місце дислокації…

Дякуємо за працю волонтерам і не втомлюємося про це розповідати. У нас один фронт!

                                                                           Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*