АКЦІЯ «109-ий КРОК ДО ПЕРЕМОГИ!»

Бібліотекар Стрийської центральної бібліотеки ім. М. Шашкевича Оксана Берездецька (на фото) взяла участь в акції «109–ий крок до перемоги», яка була організована Стрийським Пластом 12 червня  на Майдані Незалежності у м. Стрий.

Багато дитячих обличь було розфарбовано в супергероїв, казкових тваринок, квіткові візерунки. Особливою популярністю користувався аквагрим з патріотичною символікою. Весело розважав дітей ведмедик ТЕДДІ. «Радіємо, що долучились до доброї справи, адже всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ», – зазначають бібліотекарі.

Організатори вдячні всім, хто долучився та допомагав провести акцію.  Благородна мета об’єднала в цей день людей різних професій. Це  БФ «Фонд громад «РІДНЯ»;  Ірина Кецик та її вихованці з «Гумель kids»; Олена Боровницька і дитячий колектив народного танцю «Сузір’я калини» та молодший склад колективу  «Стрияночка»; Вікторія Гнап і колектив естрадного танцю «Браво»; дівчата-хористки з Катедрального  храму Успіння Пресвятої Богородиці міста Стрия; організатори квестів; ведучий  Назарій Андрушко забезпечив звуковий супровід; батьки пластунів долучилися до ярмарки –  пекли, готували, продавали, малювали аквагрим, бавилися з дітьми.

Серед спонсорів акції –  піцерія «LА П’ЄЦ»,  кав’ярня «Кава від Стрийка» ; бренд шкарпеток «Duna», надали  корисні та смачні призи для переможців квесту серед  юнаків і магазин «СтепанКо» за призи для «малого» квесту.

«За підрахунками, ми зібрали 12 червня –  29 100 грн. Усі ці кошти обов’язково будуть передані на потреби ЗСУ. Разом до перемоги!», – зазначили у Стрийському Пласті.

 

Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*