АКТИВНЕ ЖИТТЯ У ЦЕНТРІ ДЛЯ МОЛОДІ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших, – ви Мені зробили (Мт.25:40).

Вже не тривалий час у БФ «Карітас» Стрийської Єпархії УГКЦ успішно працює Центр для молоді з інвалідністю. Життя тут вирує. Триває співпраця з різними організаціями.

Днями сюди завітали студенти-перукарі зі Стрийського Вищого художнього училища, які зробили надзвичайно гарні, сучасні  стрижки учасникам  Центру. Керували і підказували майбутнім перукарям майстрині виробничого навчання Оксана Мацигін та Надія Цюмак. Підопічні «Карітасу» дякують за таке безкорисне   ділення своїми талантами.

Цікавий захід  у стінах Центру провела  завідувачка  відділу молодших класів Центральної дитячої бібліотеки ім. В. Стефаника Стрийської МЦБС Л. Багрич, підтримуючи добру традицію, в рамках проекту «Бібліотека – територія добра і милосердя».  21 листопада, у День Гідності та Свободи, свята Архистратига Михаїла, вона завітала до БФ «Карітас» Стрийської Єпархії УГКЦ, щоб зустрітися з молоддю з інвалідністю.

У невимушеній, дружній, щирій обстановці молодь послухала, як цей день став символом боротьби і перемоги, єднання заради захисту демократичних цінностей, найвищою з яких є гідність людини та її свобода. А після бесіди про Архістратига Михаїла, главу небесного війська, який з ангелами вигнав Сатану до пекла, молодь із задоволенням взяла  участь у майстер-класі «Крила Ангела».

Олег ДУБ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*