АЛЕЯ ГЕРОЇВ – ПРОДОВЖЕННЯ ПРОЕКТУ «СТРИЙ – МІСТО МАГНОЛІЙ»

30 вересня, Стрийська сотня «Січові Стрільці» спільно з автором проекту  «Стрий – місто магнолій», нині майором ЗСУ  Михайлом Шмігельським започаткували «Алею Героїв».

Перша магнолія була висаджена в пам’ять про славетного воїна батальйону «Карпатська Січ» Романа Сунака “Залужного” (13.03.1977 – 25.08.2022). Друзі розповідають, що Роман був непересічною людиною: добрий, відповідальний, чесний і щирий. Він завжди піклувався не лише про свою сім’ю, а й про побратимів. Тепер його справу продовжує дружина Леся Сунак.

«Нещодавно пані Леся передала понад 36000 грн на лікування «січовиків», які були поранені при визволенні Ізюма, сказавши, що так би хотів її Роман. Він завжди в наших серцях», – розповів волонтер, командир ГФ ОГП Стрийська сотня «Січові Стрільці» Василь Здирко.

«Дякую усім стриянам за підтримку акції «Стрий – місто магнолій», яка переросла в проект, а згодом магнолія стала брендом нашого міста. Війна спонукала змінити концепцію проекту. Відтепер його присвячуватимемо загиблим землякам. До ГО «Молодь Стрийщини» фінансово долучився Благодійний фонд «Фонд громад «Рідня», а саджанці дерев привіз Степан Гетьманчук. Плануємо найближчим часом висадити 5 магнолій на території ВПУ-34 (там п’ятеро загиблих Героїв навчалося), перед Днем Захисника і  Захисниці з о. Іваном Барабашем вздовж дороги до Церкви Всіх Святих Українського Народу також садитимемо алею Героїв з магнолій.  Садіть з родинами квітучі дерева. Долучайтеся і пам’ятайте тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність», – зазначає Михайло Шмігельський.

 

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*