“АНГЕЛИ МАЙДАНУ В ОХОРОНІ ЗСУ”

24 лютого – день, який змінив мирне життя кожного з нас. Відважний український народ ціною своїх життів боронить не лише себе, а й увесь світ. 24 лютого 2022 року – дата, яка є символом нашої незламності та єдності, символом єдиного фронту для всієї України. Символом єднання стала в цей день патріотична майстерка з виготовлення ангелів із шнурівок та розпису гільз «Ангели Майдану в охороні ЗСУ» з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні та річниці початку повномасштабної війни.

Вже не вперше зала у мо­­ли­товному домі Церкви  єван­гельських християн-баптистів (ЄХБ), що у м. Стрию, стає май­данчиком для різноманітних майстер-класів. А волонтер Іван Чепіль для дітей привозить книги та солодощі.

«Всі свої емоції року незлам­ності довжиною в один укра­їнський лютий ми вложили у творення ангелів і розпис гільз для благодійного аукціону. Дя­куємо всім учасникам майстерки за єдність і працю, особливо митцям з арт-студії «KREDENS» й aрт-пляцу «Клаптик Надії», що у єдності із творчим закапелком «Com_mora» під­тримують що­тижня наші майстерки. Цього ра­зу до нас приєдналася Лідія Боженко як представниця по­тужної команди «Об’єд­нання народних майстрів та художників- аніматорів при КЗ ЛОР НМЦКМП».

Слідкуйте за нашими анонса­ми та долучайтеся до корисної та цікавої справи», – зазначає іні­ціаторка та організаторка май­стерки Ольга Боднар,  голов­ний спеціаліст сектору культури Стрийської РДА.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*