АВТОРСЬКІ ЯЛИНКОВІ ПРИКРАСИ

Напевно, немає жодної людини, байдужої до новорічно-різдвяних свят та усього, що пов’язано з ними: ялинкою, іграшками, конфетті, подарунками. З дитинства захоплюємося мерехтливими різнобарвними ліхтариками, у промінчиках яких виблискують химерні кульки, якими з радістю прикрашаємо лісову красуню усією родиною. Та з часом все більше надаємо перевагу не купленим прикрасам, а виготовленим майстрами. Авторські ялинкові іграшки витісняють кон’юнктурні й милують око та пробуджують щире захоплення.

Почуття подиву викликають ялинкові прикраси викладача образотворчого мистецтва Школи мистецтв с. Братківці Лілії Лунич. Вперше скромна й таланови­та  художниця дивувала стриян пер­со­нальною виставкою ялинкових прикрас з лампочок. Майстриня любить експери­ментувати, випробовувати різні техніки, працювати з різними матеріала­ми.

Війна не забрала бажання творити та все ж мисткиня більше віддається роботі зі своїми учнями, які тішать її своїми здо­бутками на конкурсах. Але і цей, воєнний рік, надихнув на створення нової серії авторських кульок.

«Цьогоріч багато життєвих обставин змусили мене призупинити активну твор­чість над авторськими ялинковими при­красами. Але все ж я не могла залишити поціновувачів моїх мініатюрних шедеврів хоч маленької краплинки радості та різд­вяного настрою. Так народилася нова серія прикрас «Янголята», що припала бага­тьом до душі, – розповіла Лілія Лунич. – Ексклюзивно, на замовлення особливих поціновувачів моєї творчості, створила кілька ялинкових прикрас, про зиму, свята, Різдво і доброту людських сердець.У них моя розрада, душевне тепло і світло, якими ділюся з усім світом».

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*