«БезМЕЖність» – ЗБІРКА ЕМОЦІЙНО ЗАБАРВЛЕНОЇ ПОЕЗІЇ

Здійснилось! У творчих муках, сумнівах і твердому переконанні, що все робить правильно, відбулася презентація дебютної збірки поезії «БезМЕЖність»  Анни Хемій з творчим імя’м Панна.  Вечір поезії пройшов у вишуканій атмосфері затишної ресторації «Breadway Stryi».

У цей особливий і очікуваний день, поетеса нагадувала образ з обкладинки глянцевого журналу чи героїні пісні Кріса Бурга  «Lady in Red». Вишуканий червоний є  і в дизайні книги у поєднанні з чорним, яка, як і її авторка, прикувала погляди всіх гостей презентації. Червоний – найбільш емоційно насичений колір. Це – пристрасть, життєва сила, мужність, гнів, війна, любов. Червоний асоціюється з сонцем, вогнем, кров’ю. Він підвищує артеріальний тиск, прискорює ритм серцебиття, робить частішим дихання. Його люблять сміливі, вольові, власні, імпульсивні люди. За фен-шуєм, відповідає за гроші та виживання.  Чорний  сприймається як депресивний, похмурий, пригнічуючий, особливо в великій кількості. Але між тим, це колір досягнень та колір універсальної  елегантності. Чорно-червоний часто комбінується як щось провокаційне, пекельне.

Власне, такою провокаційною й емоційно забарвленою є поезія Панни. Складається враження, що авторка, прагнучи  ідеалу у всьому, критично оцінює себе і результати своєї роботи. Для перфекціоністів існує тільки повний провал або приголомшливий успіх — на проміжні позитивні результати вони не звертають уваги. І цей вечір прем’єри книги мав шалений успіх.

Своїми емоціями після презентації збірки залюбки ділилися гості. Ірина Сидорів: «Презентація книги Анни Хемій (Панни) «БезМЕЖність» – це було вишукане, неймовірне, оригінальне, магічне дійство. Велика подяка за запрошення та взаємодію. З творчими людьми завжди затишно й дивовижно. Рекомендую цю диво-книгу кожному, хто розуміє, як це воно відчувати БЕЗ МЕЖ…».

Ольга Пилипів: «Анна Хемій викохала і виносила свою першу книгу поезій  «БезМЕЖність». Вже із 15 років вона почала писати вірші. З роками  Панна вдосконалювала свій поетичний хист. Вірші, які увійшли у збірку, різної тематики, але лейтмотивом є кохання, любов, родина. На презентацію зібралося багато друзів, а також родина. Анна читала свої вірші, розповідала історію написання деяких з них. Глядачам було представлено театральні сценки на її вірші. Звучала скрипка, імпровізували, читаючи вірші, усі бажаючі, виступали діти. Окремо хочу сказати про місце проведення літературного дійства. Це ресторан «Breadway Stryi». Елегантність і вишуканість відчувалася у всьому. Сама поетеса елегантна жінка, свою презентацію провела, проявивши неабиякі дизайнерські й творчі здібності.  Вечір був дуже цікавим і насиченим. Авторка підписувала книги. Частину зібраних коштів від реалізації книг буде передано на допомогу ЗСУ. Анна Хемій подякувала своїм спонсорам і друзям, які розділили радість її творчості».

Зоряна Кіндратишин: «Сьогодні особливий день, коли у такий важкий для всіх нас час маєш нагоду хоч трішки відпочити тілом і душею. Презентація дебютної збірки поезії Анни Хемій (Панна) «БезМЕЖність» пройшла у вишуканій атмосфері затишної ресторації «Breadway Stryi», у колі творчих друзів- однодумців. Було все: емоції, кохання, біль, радість, сльози… А головне – відчуття того, що будь-яка подія в нашому місті відбувається для наближення Перемоги. Адже частина коштів, виручена на сьогоднішній презентації, буде надана для потреб ЗСУ. Анюто, дякую за чарівний вечір! Бажаю твоїй ластівці щасливого лету, а тобі – наснаги, успіхів і руху вперед та вгору».

Існує таке поняття, як чути колір, тобто кожному кольору співставляється певна музична нота. Це явище неможливо конкретно описати для кожного певного кольору, але не знайдеться ні однієї людини, яка стала б шукати вражень від червоно-чорного на басових клавішах роялю. Тому на презентації звучала скрипка.

Зичимо усім поціновувачам поезій та друкованого слова тільки позитивних кольорів для гарного настрою та самопочуття!

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото Сергія ПОЖАРА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*