БЕЗПЕЧНИЙ ПРОСТІР ДЛЯ ЖІНОК І ДІВЧАТ

Депутатка Стрийської міської ради, засновниця жіночої спільноти «Happy Womens Spase» Євгенія Пристанюк тепер ще й координаторка благодійного проекту «Твій берег. Безпечний простір для жінок і дівчат», що запрацював у Стрию.  Ініціативу реалізовано завдяки «International Medical Corps» спільно з ГО Центр «Жіночі перспективи».

Євненія Пристанюк розповіла, що зібрала фахову команду однодумниць і разом спробують допомогти жінкам та дівчатам подолати тимчасові труднощі. «Якщо вам потрібні приватні (анонімні) консультації психолога, юридична підтримка, навчання та тренінги різної спрямованості, групи підтримки, організація дитячого та підліткового дозвілля, няня на годину (діти від 3 років), арт-терапія, просто жіноча розмова за кавою – вам до нас. Це все безкоштовно. Я точно знаю, що жінки вміють підтримати одна одну, підставити дружнє плече у надскладних ситуаціях. А особливо це потрібно зараз, коли ми усі дуже вразливі», – наголошує вона.

Мета проекту: моніторинг проблем жінок і дівчат; проведення активностей з метою підвищення обізнаності громади щодо цих питань. Проект спрямований на підтримку, інформування й надання психологічної, юридичною та інформаційної підтримки, зокрема від гендерно зумовленого насильства.

У планах –  проведення тренінгів різної спрямованості. Пані Євгенія зазначає, що зараз,  на етапі формування, приймають запити, побажання, прохання, щоб надалі проект працював ефективно.

Більше інформації за телефоном +38 097 384 07 09. Години роботи: пн-пт 10:00 – 18:00. Адреса: м. Стрий, вул. Шевченка 179, каб. 206.

                                                                                 Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*