БІЗНЕС В УМОВАХ ВІЙНИ

ТОЧКА ЗОРУ

Починати бізнес у період епідемій чи воєн – це неабиякий ризик. Для мене, питання відкриття книгарні поставало давно, адже, на жаль, повноцінних багатих на сучасні книги (хоча і ми не дуже різношерстні, як би мені хотілося) магазинів, книгарень в Стрию немає. Як мама двох дітей, як подруга, колега, бачу на скільки діти та сучасна молодь прив’язані до гаджетів і мені хотілося достукатися до них сучасним підходом і повернути культуру читання саме паперової книги.

Моє дитинство проходило в сільській бібліотеці і я не знаю, чи були книги, які я не прочитала. Тоді книги купити було розкішшю і ми “зависали” в бібліотеках. Зараз книгозбірні не дуже користуються популярністю, особливо серед молоді. Та й книг стало безліч, ціни різноманітні і приємно збирати свою сімейну бібліотечку, особливо якщо це нова книга з своїм запахом та хрустом при відкритті ( думаю книголюби мене зрозуміють).

Тож, напевно, з такими теплими спогадами і народилася «Книгарня Кав’ярня». Сказати що легко, то ні, адже війна на дворі і вона торкається всіх. Тож ми відкрилися для України ( вчасно платимо податки, підтримуємо друкарні і видавництва купляючи в них книги за готівку без відтермінування ), адже зараз важливо підтримувати одне одного, потрібно вистояти всім нам, на всіх рівнях і тоді буде справді сильна духом нація.

Ще одним важливим елементом у створенні книгарні було: надання однакових можливостей в реалізації книг. Відомо, що багато авторів( особливо початківців) видаються самі через друкарні і потім залишаються з сотнями книг на самоті і з питанням: “кому їх продати?” ( а це можуть бути світові шедеври). Видавництва, натомість, продають свої книги – реклама, форуми і презентації. Тому я шукала таких самовидавців і їхні книги з автографами стоять в нас на полицях разом з відомими авторами. І ви не уявляєте, як мені гріє душу момент, коли саме ці книги обирають.

А ще, ми зробили нашу книгарню, так би мовити, безбар’єрною , адже не кожен може купити собі книгу, тому в нас є стелаж книг для вільного читання. Думаю, це надзвичайно важливо, надавати всім однакову можливість отримувати інформацію, знання та й просто відпочити за такою приємною справою .

І, врешті-решт, я хочу подякувати кожному, хто відвідує книгарню, хто читає і підтримує нас. Разом до Перемоги!

Анна ХЕМІЙ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*