БЛАГОДІЙНА КУХНЯ

Щодня у храмі Благовіщення Пречистої Діви Марії в м. Стрию готують їжу для вимушено переміщених осіб. До приготування долучаються отці, парафіяни та самі ВПО. Загалом, на церковному подвір’ї можуть забезпечити теплим та смачним обідом 60 осіб.

За сприяння «Карітасу» Стрийської єпархії УГКЦ у межах проекту «Emergency appeal» при парафії облаштували сучасну благодійну кухню. Відтак процес приготування тепер буде простішим, швидшим, а кількість людей, яких зможуть забезпечити обідом – більшою. Координатор проекту, сотрудник храму Благовіщення о. Юрій Олійник.

«Завдяки  «Карітасу» Стрийської єпархії маємо можливість втілити в життя проект «Благодійна кухня»  для внутрішньо переміщених осіб. Нам вдалося зробити ремонт, придбати електроплити, посудомийні машини та холодильники. Дякую парафіянам церкви, які зголошуються готувати благодійні обіди. Приємно, що приходять внутрішньо переміщені особи не тільки пообідати, а й на спільну молитву, намагаються також допомагати у приготуванні їжі, прибиранні. Якщо є добродії, які можуть привезти продукти будемо вдячні. Так ми зможемо ще більшу кількість людей  нагодувати» – зазначає о. Юрій.

Отець Василь ПРОЦИК (на фото), парох церкви Благовіщення Пречистої Діви Марії розповідає, що кухня повноцінно запрацює з вересня, адже тривають внутрішні роботи і треба ще знайти працівників, які на постійній основі будуть куховарити – щодня готуватимуть страви для вимушено переселених осіб.

Отець Василь дякує парафіянам та усім, хто не стоїть осторонь до викликів життя і запрошує інших долучатися до доброї справи.

                                                                          Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*