БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «100 ДНІВ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ПЕРЕДОВОЇ»

10 червня Стрийський районний гуманітарний штаб «Клаптик Надії» відзначив  100 днів роботи волонтерської організації. Нині це найчисельніше об’єднання справжніх патріотів, які у короткий термін зуміли створити потужний гуманітарний  тил для тих, хто захищає Україну від московської орди.

Щодня організаторка штабу Ольга Боднар звітує в соцмереаж про те, чим і як наближають нашу перемогу бійці волонтерського фронту. І це десятки справ. Щоб пересічні стрияни і ті, хто тимчасово проживає на наших теренах, знали, де можна отримати допомогу чи долучитися до волонтерського руху, влаштували публічний благодійний проект.

Як і кожного дня, в «Клаптику Надії»  все починається з молитви. Молебень до Пресвятої Богородиці провів о. Михайло Зубкович. У межах символічного відзначення 100 днів роботи провели акцію вшанування пам’яті маленьких українців «СВІЧАДО ПАМ’ЯТІ» (за офіційною інформацією ювенальних прокурорів станом на 10 червня 2022 року загинуло 263 дитини); спільно створили картину єднання «КЛАПТИК МИРУ і НАДІЇ»; організували спільно дію з плетення маскувальної сітки; провели майстер-клас з плетення «кікімори»; писали листи на передову.

Стефанія Бебич створила інсталяцію «Нитка Аріадни». Популярністю користувався благодійний ярмарок за участю жіночої волонтерської ініціативи.

Родзинкою перформенсу став  концерт за участі артиста, композитора, співака і волонтера – харків’янина Олександра Кварти й талановитих учасників Творчої студії «МЯВ» із м. Жидачів (кер. Василь Мицик) та неймовірної стриянки Роксолани Ганюк.

Долучилися до популяризації волонтерського руху й об’єднання «#КОНЮХІВСЬКА_ҐАЗДИНЯ» (кер. Ірина Іванів-Левицька), Церква Євангельських Християн Баптистів м. Стрий та Стрийський Вернісаж – ТІЦ СТРИЙ (директор Олександр Сікора),  члени опікунської ради Фонду «Разом заради життя».

І нехай слова, які сказала Ольга Боднар: «У моєї країни є чіткі кордони. У моєї любові до України кордонів немає» –  стануть дороговказом для усіх нас.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото штабу «Клаптик Надії».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*