БУТИ ЧИ НЕ БУТИ НОВОРІЧНІЙ ЯЛИНЦІ

Майже Гамлетівське запитання. Вже чимало міст України визначилися, що цьогоріч зустріч Нового року відбудеться без традиційних святкувань, без ялинки та ілюмінацій. Стрийська міська рада також в процесі прийняття рішення та  завчасно вирішили вивчити  громадську думку.

Інформацію про опитування розміщено на сторінці Стрийської міської ради у Фейсбуку з проханням в коментарях залишити своє «так» (за ялинку), або «ні» (проти).

Допис одразу привернув увагу стриян. Практично усі  коментарі містять відповідь – «ні». Дехто залишає пропозиції, наприклад, прикрасити ті ялинки, які ростуть, чи встановити тільки Різдвяну шопку.

Є різкі висловлювання й звинувачення міської влади у витрачанні бюджетних коштів, які краще передати на ЗСУ. На що дописувачі отримали відповідь: «ми не витрачаємо жодних коштів на ялинку, це не можливо згідно з Законом воєнного часу. Якщо громада  забажала б, дерево і прикраси маємо з минулих років. Під час воєнного часу бюджетні витрати можливі тільки на оборону та захищені статті».

Опитування триває. Можете і ви залишити свою думку з цього приводу.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*