ЧЕМПІОНАТ СТРИЯ З КЛАСИЧНИХ ШАХІВ

25 березня у Стрийському ліцеї № 6 завершився чемпіонат м. Стрия з класичних шахів.

За підсумками 9 зіграних турів чемпіоном м. Стрия став кандидат у майстри спорту України Віталій Гичкевич з Городка, який набрав 7,5 очок.

Друге місце посів КМС Святослав Волощук зі Стрия, який набрав також 7,5 очок та поступився чемпіону за додатковими показниками. Третє місце зайняв стриянин КМС Роман Пристай, набравши 6,5 очок. До чільної п’ятірки увійшли кандидат у майстри спорту України Тарас Колос зі Стрия та першорозрядник Семен Величко з Миколаєва.

Юнаки до 18 років:

  1. ІІ Тарас Волощук (Стрий)
  2. І Владислав Рудик (Стрий)
  3. ІІІ Михайло Притула (Стрий)

Юнаки до 12 років:

  1. І Олексій Наконечний (Трускавець)
  2. ІІІ Ярослав Кісіль (Стрий)
  3. ІІІ Остап Спас (Новий Розділ)

Дівчата:

  1. І Софія Величко (Миколаїв)
  2. ІІІ Ярина Кацюба (Городок)
  3. ІІІ Яна Летнянчин (Дрогобич)

Найкращим серед ветеранів став кандидат у майстри спорту України Яків Дунаєр зі Стрия. Норму другого дорослого розряду виконали стрияни Галина Білецька, Микола Кравець та Михайло Притула.

Переможців та призерів нагородили кубками, медалями, дипломами та призами начальник відділу фізичної культури та спорту Стрийської міської ради Руслан Каліцун і секретар шахово-шашкової федерації Стрийщини Галина Білецька.

Подяка у проведенні чемпіонату начальнику відділу фізичної культури та спорту Руслану Каліцуну за нагороди для учасників; директору Стрийського ліцею № 6 Уляні Ватаг за надане приміщення; Стрийському телебаченню ЛАН, газетам “Гомін Волі” та “Фортуна” за інформаційну підтримку.

Олександр СОЛОВЙОВ. Фото Сергія КУХАРЧУК.А.