ЧЕМПІОНАТ СТРИЯ З КЛАСИЧНИХ ШАХІВ

18 березня у Стрийському ліцеї № 6 розпочався чемпіонат м. Стрия з класичних шахів. У турнірі беруть участь 40 учасників зі Стрия, Дрогобича, Миколаєва, Трускавця, Городка, Нового Роздолу, Моршина, Гніздичева, Рудників, Долішнього, Дуліб та Добрян. Серед них 6 кандидатів у майстри спорту України та 14 першорозрядників.

Змагання проходять за швейцарською системою в 9 турів з обрахунком українського рейтингу та можливістю виконати ІІ, І шахові розряди. Завершиться Чемпіонат  у суботу 25 березня.

За підсумками шести зіграних турів лідерство захопив кандидат у майстри спорту України стриянин Святослав Волощук, який набрав 5,5 очок. По 4,5 очки мають кандидати у майстри спорту Віталій Гичкевич з Городка та Яків Дунаєр зі Стрия, а також першорозрядник Василь Тимків з Долішнього. По 4 очки набрали КМС стрияни Роман Пристай, Тарас Колос та Юрій Коробов, а також першорозрядники Семен Величко і Софія Величко з Миколаєва, стрияни Олег Тріфонов, Олег Кушней, Анатолій Блащук.

У сьомому турі на першій дошці зустрінуться ветеран шахів Стрийщини 73-річний КМС Яків Дунаєр проти сімнадцятирічного КМС зі Стрия Святослава Волощука. На другій дошці 78-річний Василь Тимків з Долішнього протистоятиме юному 11-річному КМС Віталію Гичкевичу з Городка.

Олександр СОЛОВЙОВ.