ЧЕРГОВИЙ УСПІХ ХРИСТИНИ ШОРОБУРИ

«Стрийська ДМШ ім. О. Нижанківського вітає Христину Шоробуру з новими і новими перемогами та участю в ХІХ Міжнародному фестивалі «Piosenki dzieciecej SKOWRONECZEK, 2022, Nowy Sacz» (клас викладача Михайла Золотухи)», –  написав на своїй сторінці у Фейсбуку директор музичної школи Богдан Кость.

Христинка та її викладач Михайло Золотуха (на фото) переповнені емоцій від спілкування, атмосфери фестивалю-конкурсу, уваги від поляків. До Стрия творчий тандем привіз 2 дипломи, один з яких «Спеціальний приз голови журі».

«До Гран-прі не дотягнули цього разу. Зате, досвіду набрались достатньо. Відчули європейський підхід до конкурсу, побували на майстер-класах відомих педагогів, почули інших юних виконавців. За півгодини до виступу замінити пісню та «завели» зал, що заспівав разом з Христиною пісню «Гей, Соколи» польською мовою.  Словом, поїхали недарма. Здобули неабиякий досвід розспівки, вокалізи в джазових інтонаціях, розкутості, впевненості на сцені», – розповів Михайло Золотуха.

Попри літні канікули у музичній школі, юна співачка та її викладач продовжують займатися, щоб бути готовими у будь-який час до виступу. До речі, вже 5 разів Михайло Золотуха організовував біля ринку та пожежної частини разом з колегами, та, звісно ж, за участі Христини Шоробури, вуличні концерти для збору коштів на потреби ЗСУ.

Натхненний після конкурсу у м. Новий Сонч (Польща) Михайло Золотуха запрошує колег у  вересні до спілкування, щоб розказати і показати кардинально нові форми роботи з юними вокалістами. На його думку, це допоможе зробити крок вперед у  нелегкій, але потрібній праці викладачів музичних та мистецьких шкіл.

 

                                                                          Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*