ЧВЕРТЬ СТОЛІТТЯ ЦЕРКОВНОГО ХОРУ

22 січня церковний хор храму Всіх Святих Українського народу під орудою Віри ЛИСИК  святкував 25-ту річницю від дня заснування. Традиційно хористи провадили своїм співом Літургію, після якої отець Іван Барабаш вручив грамоти-привітання від імені єпископа Владики Тараса Сеньківа.

З нагоди свята парафіяни та гості храму зібралися на урочистий концерт колядок. У цей день хористи звучали особливо дзвінко та велично. Різдвяне дійство, яке вони підготували, було незабутнім. А уся  історія хору, його пам’ятні дати, знакові виступи у світлинах знайомили присутніх зі стенду, який вони підготували.

Віра Лисик розповіла, що за весь час існування хору у їхній співаній спільноті є лише троє професійних музикантів. У хорі співають вчителі, вихователі, бухгалтер, економіст, залізничники, швачка, приватні підприємці. Та, незважаючи на свою різну музич­ну підготовку, усі хористи розумі­ють важливість якості співаної молитви, її місію підносити люд­ські душі до Бога, посилити глибину Богослужбових текстів, пропові­дувати своїм співом.

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*