ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Щойно стартанув новий навчальний рік, як у Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стасюка взялися до відродження традицій.  Гартуючи тіло і дух, відзначили День фізичної культури та спорту.  П’ятницю, 9 вересня присвятили олімпійській тематиці, тому цілий день були активні, яскраві, веселі перерви.

Вчителі фізичної культури І. Кащенко та З. Живка змістовно спланували «День олімпійця» у Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стасюка.

 На першій перерві дітки 1-4 класів зібрались на подвір’ї, щоб активізуватись з допомогою руханки, а після цього веселились жвавими іграми.

Під час другої перерви 5-ті класи зустрілись у спортивному залі школи, де взяли участь у sport-вікторині та Cool games. Наступні перерви шості, сьомі та восьмі класи змагались з «Малюкболу» та волейболу. На останній перерві дев’яті  класи змагались за перемогу та продемонстрували вміння з баскетболу. Щасливо, весело та із задоволенням діти провели час в школі. Потрібно підтримувати міцність тіла, щоб зберегти міцність  духу.

                                                                                  Соломія СИНИШИН.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*