ДЕНЬ МАТЕРІ ЗА ВОЄННИМ СЦЕНАРІЄМ

У другу неділю травня в Україні відзначили День Матері. Війна написала свій сценарій до свята. Гучних заходів не планували. Місцева влада привітала жінок-захисниць з Днем Матері – квітами та подарунками з побажаннями, щоб ця весна стала для усіх  переможною. Грошову підтримку отримала 41 багатодітна мама, яка народила і виховує п’ять і більше неповнолітніх дітей. Також грошову допомогу  з міського бюджету виділили матерям, чиї сини загинули, виборюючи свободу українського народу. На території Стрийської громади таких проживає 16.

Напередодні Дня Матері у храмі Успіння Пресвятої Богородиці  зібрали їх на Літургію та панахиду за синами. Це  матері, які назавжди об’єднані одним болем – втратою дітей. Вони провели разом час за спільним обідом.  «Помолитися, почути, підтримати, втішити – це найменше, але дуже важливе з того, що ми можемо зробити для тих матерів, для яких День Матері, відтепер, назавжди буде скорботним.

Дорогі жінки! Так хочеться, щоб кожна мама сьогодні прокинулася від обіймів найрідніших, щоб з радістю у серці приймала квіти та розглядала дитячі малюнки. На жаль, ворог позбавив нас спокою, але йому ніколи не вдасться відібрати від нас нашу віру та традиції. Матері – це уособлення янголів, які завжди стоять на варті. Їхня любов, відданість, жертовність не має аналогів ні з чим у світі. Українські матері сьогодні – це величезне військо, яке озброєне тільки молитвою, спиняє лютого ворога. Попри все, я щиро вітаю Вас з Днем матері. Нехай Господь дарує Вам міцне здоров’я, терпіння, любов і міцну віру. Щоб щасливо повернулися додому сини і дочки, що зараз захищають нашу землю. І щоб найменші діти і внуки зростали у мирі», – зазначив у своєму привітанні  з нагоди Дня Матері міський голова Стрия Олег Канівець.

8 травня уже традиційно у міському пологовому будинку вітали породіль. Цьогоріч у День матері там перебувало  11 щасливих матусь поруч зі своїми немовлятами. Одна жінка з Донеччини. Заступниця міського голови Христина Грех з начальницею Управління культури, молоді та спорту Іриною Пукас вручили молодим мамам подарункові сертифікати на придбання дитячих речей, квіти та солодощі. Хоча ці діти народжені у воєнний час, віримо, що їхнє майбутнє буде світле та мирне.

                                                                 За матеріалами Стрийської мської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*