«ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ З УКРАЇНИ»: ЗВІДКИ ВЗЯЛАСЯ МЕМНА ФРАЗА

Хіт “Доброго вечора, ми з України” став неймовірно популярним серед воїнів ЗСУ, політиків та звичайних українців під час боротьби з російськими загарбниками. Трек «PROBASS and HARDI» вийшов ще у жовтні 2021 року, але відомим на всю країну став після початку повномасштабної війни.

Культову фразу популяризував голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, який починає прямі трансляції словами «Добрий ранок, день або вечір! Ми з України». Пісня на Youtube-каналі набрала 2,8 мільйони переглядів, а у TikTok 300 тисяч користувачів на цей звук записали кліп  «Доброго вечора», який став третім за популярністю в Україні в чарті Apple Music і 21-м у рейтингу Spotify.

Губернатор Миколаївщини щодня вітався зі співгромадянами фразою «Добрий вечір! Ми з України», завдяки цьому вона стала мемом. Віталій Кім набув популярності ще в перші дні російського вторгнення в Україну. Він став народним улюбленцем, тому що завжди дарує оптимістичний настрій і піднімає бойовий дух українців.

На офіційній сторінці у Facebook у Кіма 230 тисяч підписників, а в Telegram-каналі – 770 тисяч. За ним культовий вислів почали повторювати міністр оборони України Олексій Резніков, радник президента Олексій Арестович та інші.

Реп-композиція містить етнічні українські мотиви, оскільки звучать духові народні інструменти. У пісні є єдина фраза «Доброго вечора, ми з України», яку зараз використовують українці, як привітання.

Кліпи у TikTok під цей хіт демонструють події війни з Росією: як звичайні селяни крадуть БТРи окупантів, як українські військові ставлять світові рекорди з допомогою легендарних Javelin і як ЗСУ нищать російських «орків».

Творцями легендарного хіта «Доброго вечора» є виконавці з України. Діджей ProBass – Артем Ткаченко, який раніше співпрацював з популярним реп-гуртом KDK, а зараз гастролює по Україні і працює на радіостанції KissFM. Також до створення долучився DJ HARDI – Максим Мокренко, а слова «Доброго вечора, ми з України» промовляє популярний музикант й учасник українського гурту «ДахаБраха»” Марко Галаневич.

                                                                Андрій КУЩЕНКО. https://donpatriot.news.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*