ДОЛЕНОСНІ РІШЕННЯ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

27 квітня відбулося засідання чергової сесії Стрийської міської ради. На розгляді в міських обранців було близько 60 питань. Серед знакових рішень  –  об’єднання міських медичних закладів. Дитяча лікарня, міська лікарня та пологовий будинок відтепер – Комунальне некомерційне підприємство Стрийської міської ради «Територіальне медичне об’єднання «Стрийська міська об’єднана лікарня».

Невдовзі до об’єднання долучиться і Стрийська ЦРЛ. Нагадуємо, в Україні будують систему охорони здоров’я європейського зразка. На Львівщині буде госпітальний округ, який передбачатиме надкластерні, кластерні, загальні та лікарні громад.

Рішенням сесії Стрийської міської ради новим старостою Дашавського округу обраний Сорока Ярослав Миколайович. До округу належать населені пункти: Олексичі, Гайдучина, Йосиповичі, Загірне та Дашава. Міський голова Стрия Олег Канівець привітав новообраного старосту (на фото) та бажав успіху в праці заради добробуту громади.

Також під час засідання  сесії  міський голова Олег Канівець підписав угоду про співробітництво з Охтирською міською радою Сумської області. Угода передбачає співпрацю у сферах соціально-культурної життя, зокрема, в галузях освіти, охорони здоров’я та культури. А також у сфері енергоефективності та енергозбереження. Нагадаємо, Стрий співпрацює з українськими містами-побратимами – Скадовськ, Обухів, Авдіївка. Відтепер і Охтирка.

Олег ДУБ.