ДОРОГІ НАШІ ЧИТАЧІ!

Традиційно під кінець року усі підбивають підсумки, аналізують та планують. Нелегким 2022 рік був і для колективу часопису «Гомін волі». Та завдяки нашій впевненості у важливості інформаційного фронту й Вашій увазі до нашого видання ми вистояли.

Провели ребрендинг, запустили сайт та відкрили сторінки у всіх соцмережах, щоб ті, хто через війну опинився далеко від дому, також мали можливість дізнаватися, як живеться тут, в тилу.

Ті, хто любить читати друковане видання, щотижня з нетерпінням чекали на вихід свіжого номера. І ми жодного разу не підвели, не схибили. Попри відключення електроенергії та інші негаразди вчасно друкували наш щотижневик.

Нові рубрики та нові обличчя, цікаві репортажі з подій, які варті уваги, офіційна інформація, корисні поради та розповіді про невтомних волонтерів, про воєнні реалії міста у різних сферах життя – це не повний перелік тем, які ми висвітлюємо на сторінках «Гомону волі».

Хочемо подякувати усім, хто залишається нашим симпатиком, хто передплатив газету на 2023 рік і хто щоп’ятниці та суботи поспішає до реалізаторів преси, щоб придбати свіжий номер. Дякуємо тим, хто підтримує нас фінансово  і тим, хто ділиться своєю творчістю на наших шпальтах.

Вітаємо нових і старих друзів з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай у кожній оселі буде світло і тепло, нехай усі, хто опинився за кордоном, повертаються до мирної країни, нехай усі наші Захисники будуть живі та здорові й разом зі своїми родинами. Переможного нам 2023 року!

З повагою колектив ТОВ «Часопис «Гомін волі».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*