ДИТЯЧА ВИСТАВКА У ФОРМАТІ КОНКУРСУ

Тільки-но переступивши поріг виставкової зали Стрийського меморіального комплексу «Борцям за волю України», ви опинитесь у дивовижному царстві краси. Різдвяно-новорічні композиції учнів шкіл Стрийської ТГ та вихованців Станції юних натуралістів вражають своєю фантазією.

Коли ви бачите схожі роботи в глянцевих журналах, то здається, що їх можуть виготовити тільки професійні майстри-дизайнери, але насправді це не так – зробити святкову композицію під силу й дітям. Це з успіхом довели школярі.

Дванадцятий рік поспіль  управ­ління освіти ініціює у форматі конкурсу дивовижний перфор­менс. Його мета – збереження ялинок, які масово зрізають пе­ред новорічно-різдвяними свя­тами. Як альтернативу пропо­нують різдвяні композиції, які будуть прикрашати оселю. А ще спонукають школярів до творчос­ті, бо дух змагання допомагає втілювати у життя найкреативніші ідеї.

Цьогоріч на виставку-кон­курс відібрали 189 робіт. Компетентне журі  вибрало 16 робіт до участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу, який проходить  у Львів­ському обласному центрі еколо­го-натуралістичної творчості учнівської молоді. Роботи пред­ставлені у номінаціях: віночок, стилізована ялинка, новорічна картина чи колаж, новорічний бу­кет, новорічна композиція та сюжетна композиція.

Організатори відзначають, що щороку рівень майстерності ви­конання зростає. Школярі вміло застосовують народні й сучасні традиції виготовлення новорічно-різдвяних композицій та атри­бу­тів. Виставка охоплює майже все різноманіття жанрів: вишивка, бісероплетіння, квілінг, пап’є-маше, вироби з природних ма­теріалів, фітодизайн, колаж тощо. Цікаві та оригінальні роботи но­ворічної тематики, виготовлені з природних та штучних матеріа­лів.

Оглянути експозицію можна у будні дні в меморіальному ком­плексі «Борцям за волю Украї­ни». Першими відвідувачами ви­ставки 14 грудня були діти ВПО з «Простору щасливих дітей» компанії «Людина в біді». Натхнен­ні роботами своїх ро­весників, хлопчики й дівчатка покидали виставкову залу з бажанням і собі спробувати виготовити щось оригінальне і святкове.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*