ДИТЯЧИЙ ВЕРТЕП

Ось і промайнув той перший празник Рождества Христового. Всі відчули, що зовсім по-іншому він цьогоріч сприймався, і святкова радість була затьмарена війною. Проте дух Різдва, вікові українські традиції святкування відчувались дужче, ніж за всі роки незалежності: колядники, вертепи, усе, як передали нам наші пращури.

Здавалося б, найкращий час для дітвори, щоб заколядувати кошти собі на приємні дрібнички. Проте, наші з Богдана Жигалін випускники, а сьогодні учні 2 (6) – А класу Стрийського ліцею “Гімназія ім. А. Шептицького” вирішили заробити кошти для наших захисників, адже добре знають, кому саме завдячують спокійними святами та мирним небом.

Мушу зазначити, що діти організувались самі, відмовились від допомоги дорослих і всі рішення приймали самостійно. Отож велика вдячність батькам за те, що підтримали ініціативу маленьких українців. Від мене ж попросили єдине – передати зібрані ними кошти на потреби військовим. Саме тому до відкриття їх вертепу я запросила представників командування Стрийського батальйону ТрО ЗСУ.

Одним з найактуальніших питань для Стрийського батальйону 103 бригади ТрО на даний момент є купівля вкрай потрібної їм вантажівки. Отже, заколядовані дітьми 7 500 грн. та 100 € будуть маленьким вкладом у цю потребу.

Найбільше запам’яталися слова захисників: “Так ми ж заради вас там стоїмо! Бо що є найдорожче в українців? Їхні діти!” А дітвора всіма силами намагається допомогти вам, дорогі захисники, і наблизити день нашої перемоги!

Ну а для нас, вчителів, це велика радість – виховати гідне нове покоління! Христос Рождається! Слава Україні!

Зоряна КІНДРАТИШИН.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*