ДЗЮДО. ТУРНІР ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ ТРЕНЕРА ВАЛЕРІЯ КУРАПОВА

13 травня у м. Стрию вперше відбувся турнір з дзюдо, присвячений пам’яті нашого земляка, успішного спортсмена, тренера, воїна-афганця Валерія Курапова, який минулого року відійшов у вічність. Ініціаторами проведення виступили Управління культури, молоді та спорту, ДЮСШ м. Стрий та друзі Валерія Курапова – тренери нашого міста Ольга Рапава й Роман Городович.
Турнір став яскравою спортивною подіє в Стрию й викликав цікавість серед спільноти дзюдоїстів. До нас завітали близько ста спортсменів з різних куточків нашої країни, зокрема команди Львова, Житомира, Франківщини, Закарпаття. Змагалися на татамі юнаки та дівчат 2009 – 2015 р. н.
І гості, і господарі турніру залишилися задоволені прийомом та рівнем організації, майстерністю юних дзюдоїстів. Спортсмени мають надію, що ці змагання стануть традиційними, адже Стрий досі не проводив турнірів з боротьби дзюдо такого рівня. Тренери впевнені, що змагання дадуть поштовх для популяризації дзюдо, бо здорова нація – сильна Україна.
За результатами турніру наші юнаки вибороли багато медалей різного ґатунку, мужньо боролися, стійко переносили травми та забої. Потужно виступив стриянин Остап Бутлер, який завершив перемогою фінальний двобій, незважаючи на серйозну травму руки. Однозначно, Стрий – місто спорту.

Наталія КАРПЕНКОВА. Фото Євген БАРМІНОВ.