ЕКО-ТАБОРУВАННЯ «ЛЮБОВ ДО ЗЕМЛІ»

У Стрию відбулося еко-таборування «Любов до землі», організоване Молодіжним центром спільно з працівниками Станції юних натуралістів та за підтримки ГО «МО «Активуйся» і БФ «Фонд громад «Рідня».

Таборували діти та підлітки зі Стрийської громади й тимчасово переселені. Основний принцип табору – екологічна компетентність через розвиток творчості та самодіяльності, соціальної праці та використання засобів, що впливають на покращення емоційно-психологічного стану та інтеграції в громаду. До табору  залучили близько 60 волонтерів різних професійних напрямків для роботи з молоддю.

Дякуємо Львівському обласному молодіжному центру, управлінню культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, обласному пластовому центру, Оксані Кобрин – рій «Фенікс», БФ «Карітас», міжнародному медичному корпусу, заслуженому артисту України Леонтію Бебешку та багатьом іншим.

Уже 12 серпня Молодіжний центр готує інтерактивну виставку «Емоції». Твори, поезії, пісні та інше, що створене молоддю зі всієї України за час війни.

                                                                                         За матеріалом Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*