ЕКСКУРСІЇ ДО МУЗЕЮ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ

20 лютого, у День вшанування Героїв Небесної Сотні, відділ молодіжної політики управління культури, молоді та спорту з метою національно-патріотичного виховання розпочав двотижневий цикл екскурсій для учнівської молоді загальноосвітніх закладів Стрийської ТГ у кімнату-музей російсько-української війни.

«Першими музей відвідали 7 і 9 класи СЗШ № 10 l-lll ст. Дякуємо управлінню освіти за сприяння у проведенні екскурсій», – зазначає начальник відділу молодіжної політики Стрийської міської ради Оксана Лесишин.

Школярі уважно розглядали експонати, які ще недавно перебували в руках наших захисників на фронті та привезені речі окупантів: сух-пайки, шеврони, форму, уламки смертоносної зброї. Все це справляє сильне емоційне враження підсилене розповіддю екскурсовода, ініціаторів відкриття музею Володимира Кашуби.

Нагадаємо, що музею російсько-української війни «Нескорені» за адресою:  вул. Успенська, 58 відкрито 23 листопада 2022 року. Зібрані воєнні трофеї з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну оформлені у експозицію, яка демонструє міць української армії та нікчемність ворога.   Наразі, відвідування тільки за попереднім записом.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*