ФЛЕШМОБ ЄДНОСТІ «ЛИСТ ДО БОГА»

1 грудня Стрийський Молодіжний центр розпочав флешмоб єдності «Листи до Бога», який ініціював Всеукраїнський молодіжний центр та Департамент молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради.

Керівниця Молодіжного центру Любов Костів розповіла, що  вони отримали листи від Львівського обласного молодіжного центру, склали з молоддю Стрийщини відповідну молитву-звернення і розпочали рух місцевими організаціям та комунікують з  тими, кому цікава ця ініціатива.

«Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, поглянь у годину тяжких випробувань на державу нашу – Україну. 

Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоятимуть підступному російському агресорові на землі, на морі та у повітрі. Правдолюбний Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з ім’ям Твоїм перемогу і справедливий світ наблизь. Пішли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресору зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і рятувати нас, Боже наш, і Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Ще молимося Господу Богу нашому, щоб вислухавши голос моління нас, грішних, і охоронивши всіх людей України нашої в час тяжких випробувань та помилував рабів Своїх, воїнів, щоб зберіг їх від смертоносної рани та всякої хворості душевної і тілесної, щоб охоронив від усякої скорботи, лиха, гніву і недолі та давши їм повернутися здоровими і щасливими, Всемилостивий Господи, вислухай і помилуй».

Суть флешмобу – спільна молитва за Україну, захисників, волонтерів, підписання листа та надсилання своєї відповіді й попередніх листів усіх міст наступному учаснику.

Мета: продемонструвати єдність молоді та українського народу в духовній та інших площинах; підтримати моральний і духовний настрій країни, провівши хвилю молитовних зустрічей. Фінальний отримувач – Всеукраїнський Молодіжний Центр, який 22 січня 2023 року проведе підсумок акції.

У Стрию ініціативу підтримали: управління культури, молоді та спорту, Благодійний фонд «Фонд громад Рідня», Централізована бібліотечна система, методичний кабінет управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради, комп’ютерно-діловий центр м. Стрия та інші організації.

Інформаційна підтримка – часопис «Гомін волі».

Наталія КАРПЕНКОВА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*