ФРОНТ «КОНЮХІВСЬКИХ ҐАЗДИНЬ»

Ірина Левицька, яка згуртувала односельчанок  у волонтерську  організацію «Конюхівські ґаздині»,  не втомлюється повторювати, що у кожного свій фронт. І щотижня разом з волонтерками-активістками на кухні  ВПУ-34 близько 14 годин готують тушонки та мясний паштет (на фото).  І як результат –  270 банок смачної домашньої консерви та чимало паштету  одразу відправляють  до наших захисників.

«Щиро дякуємо усім, хто нас підтримує фінансово, а особливі слова подяки ФГ «Рідня» Святославу Сурмі та Петру Маковському, що підтримали написаний нами проект і виділили на купівлю м’яса 50 тис грн.», – зазначає п. Ірина.

Також ґаздині зібрали кошти та придбали автомобіль для  односельця Романа Лазаріва. Нещодавно разом з  конюхівськими смаколиками, гостинцями з с. Зарічне й усіма необхідними речами, які були потрібні захисникам відправили до адресата. І дуже раділи, коли отримали звісточку з  позиції, що все доїхало цілим і неушкодженим.

«Також дорогою залишали передачі воїнам нашої громади, які воюють у Донецькій області. Хлопці, ми за вас усі щиро молимося і чекаємо дома з перемогою», – каже волонтерка.

Розповідають ґаздині, що днями 15 плащів «поїхали» на передову до наших хлопців. Дякують учням 8-Б класу Стрийського ліцею №6 за чудові малюнки і  друзям з Угорщини та Німеччини за всі необхідні речі, які передають для українських захисників, Наталії Семків за патріотичні браслети, всім, хто допомагає фінансово.

Нещодавно разом з о.  Назаром Юзвяком та ГО «Майдан Стрийщини» завозили  домашні солодощі й інші  смаколики  від неймовірних ґаздинь сіл Конюхів і Гірне  бійцям у реабілітаційний центр на Львівщині (точну адресу у воєнний час вказувати не можна)  та шпиталь. На сьогодні у реабілітаційному центрі перебувають 126 воїнів, які втратили кінцівки у зоні бойових дій.

 

 

                                                                           Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*