ГОЛ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

14 серпня за ініціативи Стрийської РВА в с. Угерсько відбувся благодійний турнір з міні-футболу серед ветеранів у рамках відзначення Дня молоді й Дня фізичної культури та спорту.

Футболісти, вболівальники та гості дійства зібралися з благодійною метою – підтримати Збройні сили України та виявити подяку військовослужбовцям, які боронять країну від ворога.

За кубок Стрийського району змагалися чотири команди з територіальних громад Стрийщини: ФК «Славсько» (на фото), ФК «Сколе», ФК «Держів», ФК «Стрийський район».

У перервах між футбольними баталіями організатори включили в програму концертні виступи – розважали вболівальників місцеві артисти, яких запросив Стрийський районний гуманітарний штаб «Клаптик Надії».

До дійства долучилися Стрийська районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України та БО «Фонд Карпінських».

За результатами гри, в запеклій боротьбі перемогу здобув ФК «Держів». Срібний призер і друге місце за командою ФК «Славсько». ФК «Стрийський район» вибороли бронзу, а 4 місце та подяку за участь отримала команда ФК «Сколе». Зібрані кошти під час турніру буде перераховано на підтримку ЗСУ.

У неділю, 21 серпня в с. Довге, на підтримку ЗСУ, також буде проводитись кубок Стрийського району з міні-футболу серед ветеранів.

                                                                      За матеріалами Стрийської РДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*