ГОЛОС КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ МАЮТЬ ПОЧУТИ!

 У понеділок, 14 березня майдан Незалежності у Стрию зодягнувся у синьо-жовту барву. Стрияни відгукнулися на заклик Інституту глобальної політики і права, який ініціював загальноукраїнську акцію «Закрийте небо, будьте людьми!». Її ідея закликати жінок з дітьми по всій Україні щодня о 13.00 год. виходити на центральні площі своїх населених пунктів, щоб випустити в небо надувні кульки у національних кольорах.

Діти та дорослі стояли з плакатами #CloseTheSky та з синьо-жовтими прапорами. До присутніх звернувся о. Василь Горечко сотрудник  парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Стрий,  який наголосив, що потрібно разом зупинити нальоти російської авіації і обстріли мирних людей смертоносними ракетами. Бо ми маємо право на життя!

Відтак, у дивовижно чисте небо цього дня полетіли кульки блакитного та жовтого кольорів. А навздогін повітряним кулькам пролунав Гімн України, який з думками про мир також полинув у небо з надією на те, що голос кожного буде почутий тими, від кого залежить політична воля на закриття неба. Акція була короткотривалою і малочисельною та присутні ще деякий час не розходилися, намагалися якомога більше поспілкуватися, обмінятися  думками та новинами останніх днів.

Гаслом перформенсу  обрані слова: «Закрийте небо, будьте людьми!». Саме так, українці звертатимуться до  партнерів з НАТО з проханням закрити повітряний простір над Україною. Організатори закликають записувати відео, робити фото  акції й оприлюднювати у соціальних мережах. Голос кожного українця мають почути!

                                                           Наталія КАРПЕНКОВА. Фото автора.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*