І ЗНОВУ З БОЛЕМ В СЕРЦІ ПРОЩАЛИСЯ З ГЕРОЯМИ

Понад п‘ять місяців Стрийщина чекала на свого Героя вдома, щоб з пошаною провести його в останню дорогу.

РОМАН ГЛАДІЙ (04.10.1981 – 26.03.2022) – командир міномета І-го вогневого розрахунку мінометного взводу, 2-ї роти оперативного призначення, 2-го батальйону оперативного призначення окремого загону спеціального призначення «Азов» в/ч 3057 Національної гвардії України.

Народився в с. Бережниця на Стрийщині. Після закінчення школи навчався у Харківському університеті внутрішніх справ. Працював у Стрийському та Жидачівському відділах поліції. У 2015 році вступив у батальйон «Азов». Останні роки проживав у Маріуполі, там і загинув, захищаючи місто від окупантів. Без батька залишились неповнолітні син та донька.

Нагороджений: Орден «Богдана Хмельницького ІІІ ступеня» Указ Президента України від 17.04.2022 р. № 254/2022 (посмертно).

Щирі співчуття дружині та батькам.

Зустрічали Героя 1 вересня  у рідному селі Бережниця. У зв’язку з тривалим очікуванням на повернення тіла цього ж дня відбувся чин похорону.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!

6 вересня у Стрию попрощалися із Юрієм Згурським, який загинув у боротьбі за свободу України. Поховали Захисника поруч з іншими Героями на Алеї Слави.

ЮРІЙ ЗГУРСЬКИЙ (22.01.69 – 30.08.22) – штаб-сержант, стрілець-помічник гранатометника 3-го механізованого батальйону А-0998. Стриянин. Закінчив школу №8 та професійно-технічне училище №8, служив на військовому об’єкті. Загинув в районі Новомиколаївки в Запорізькій області.

Щирі співчуття близьким та рідним!

Вічна пам’ять Герою!

8 вересня Стрий прощався ще з одним Захисником – Дмитром Форостиною. Чин похорону відбувся в храмі Всіх Святих Українського Народу.

ДМИТРО ФОРОСТИНА (10.09.1995-31.08.2022) – солдат, стрілець-санітар 1-го механізованого батальйону військової частини. Навчався у Стрийській СЗШ №6 та в Миртюківській школі. Атовець. Тільки минулого року повернувся додому після служби в Нацгвардії України. 24 лютого добровільно повернувся до лав Захисників України. Загинув під час артилерійського обстрілу на Миколаївщині, не доживши 10 днів до свого 27-ліття.

Щирі співчуття батькам, рідним та близьким.

Герой назавжди!

Вічна пам’ять!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*