КАРТИНА «СТРИЙСЬКІ КОТИКИ»

Художник Тарас Сорочак надихнувся барвами золотої осені та в Міжнародний день художника потішив новою картиною з промовистою назвою  «Стрийські котики». Як зазначає митець,  малювалося дуже легко, по-дитячому, тому робота вийшла сповнена світла, тепла, надій та сподівань.

«Стрийські котики» написані акриловими фарбами, які мають таку властивість, як блиск і не жовтіють від часу.

Сюжет картини перегукується із сьогоденням. Художник пояснює, що фотографія на підвіконні з Захисником України зігріває серця близьких котиків. Автор  дуже люблю кленові листочки і самих кленів у Стрию чимало, тому  зобразив жовтий кленовий листок на фоні костьолу. Придивіться й до бавовни у вазі – тренду номер один в сучасному дизайні інтер’єру. А орнамент на фіранці із зображенням золотих рибок жартівливо пояснює: «Якщо б я був котиком, то моя тюль теж була б з рибками».

Погодьтеся, в кожному фрагменті  картини закладений певний зміст. Один із найвидатніших митців ХХ століття Пабло Пікакссо казав: «Я не пишу, що бачу. Я пишу, що думаю». Це, здається, можна сказати й про Тараса Сорочака. Та рештою, це просто красиво. Дякуємо художнику за позитив.

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*