КАРТИНА «З НАДІЄЮ НА МИР»

Сьогодні усі наші помисли та справи  ми здійснюємо з думками про мир. У Стрийському районному гуманітарному штабі «Клаптик Надії» успішно реалізовують мистецький проект з промовистою назвою «З НАДІЄЮ НА МИР» в межах міжнародного проекту культурної дипломатії: #KLAPTYK_NADIYI_UA».  Днями до нього долучився стрийський художник Тарас Сорочак, провівши  майстер-клас із живопису для волонтерів штабу та їхніх гостей.

На подвір’ї біля «Клаптику Надії» зібралося в очікуванні творчого дива чимало людей різного віку. Вже не вперше Тарас Сорочак проводить такі публічні уроки з образотворчого мистецтва з благородною місією. Цього разу малювали букет бузку. Адже саме у травні пік цвітіння пахучого дерева. За словами митця головне, щоб художники-аматори передавали свої емоції. Використовували тільки яскраві, ніжні барви. Кожен охочий міг підійти до полотна і під керівництвом художника зробити кілька мазків з яких у результаті вийшла чудова, життєствердна картина.

За словами керівниці штабу волонтерів Ольги Боднар, цю спільну художню роботу мають продати на імпровізованому аукціоні в Києві, зокрема, в стінах Верховної ради України. За виручені кошти можна буде придбати необхідні речі для бійців ЗСУ. Символічно, що майстер-клас об’єднав   українців практично з різних міст: Київ, Харків, Миргород, Херсон, Курахове, Ірпінь, Кропивницький, Вінниця, Миколаїв, Луганськ, Суми, Стрий.

Ідея провести благодійне мистецьке дійство  належить волонтерці, письменниці Зоряні Кіндратишин. Директор Туристичного інформаційного центру Стрийщини Олександр Сікора забезпечив технічне озвучення заходу. Поки одні малювали, інші талановиті волонтери співали патріотичні пісні. Так народилася нова картина «З НАДІЄЮ НА МИР». Нехай наш, стрийський букет бузку тішить око небайдужих благодійників, а виручені кошти стануть в нагоді волонтерам.

_______________________

На фото: Т. Сорочак, О. Боднар, З. Кіндратишин

                                                                                Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*