ХХХІІ СПОРТИВНІ ІГРИ ЛЬВІВЩИНИ

ЗМАГАННЯ З БАДМІНТОНУ

 11 лютого у місті Львові відбулися змагання з бадмінтону серед ветеранів та дорослих. Бадмінтон став першим видом ХХХII спортивних ігор Львівщини. Стрийські спортсмени зайняли призові місця, а саме: Андрій Мерчік  та Анна Мерчук у категорії «дорослі» посіли ІІ місце .  Олег Курах Олег та Світлана Волкова у категорії «ветерани» вибороли бронзу (ІІІ місце).

Попереду ще багато видів, то ж побажаємо нашим спортсменам успіху та вдачі!

ТУРНІР З ПЛАВАННЯ

4 лютого у місті Дрогобичі відбувся турнір з плавання серед дорослих, ветеранів та людей з обмеженими фізичними можливостями у рамках XXXII спортивних ігор Львівщини.

Наші спортсмени змагались серед 13-ти громад Львівської області і вже традиційно посіли призові місця:  категорію «дорослі» представили Богдан Стасенко, Владислав Пиць та Анна Теплякова. У командному заліку вони посіли 2 місце. Богдан Стасенко у особистому заліку став першим і Анна Теплякова – третьою.

Категорію «ветерани» представили Любомир Калініченко, Руслан Каліцун і   Тетяна  Теплякова. У командному заліку спортсмени посіли 4 місце. В особистому заліку Тетяна Теплякова посіла 2 місце.

Категорію людей з обмеженими фізичними можливостями представили: Микола Назаренко, Євген Рошак і Михайло  Черепаня. У командному заліку вони посіли 4 місце. В особистому заліку Микола Назаренко виборов 2 місце.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо успіхів у наступних видах спорту.

Іванна ЧЕРНЕЦЬ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*