ХТО ВОЮЄ ПРОТИ РАШИСТІВ – УКРАЇНА ЧИ НАТО?

Колишній військовий Скот Ріттер, нібито аналітик Майкл Малуф та нібито фахівець з політичних комунікацій Адріель Касонта просувають активно протягом останнього часу в іноземному просторі наратив, що нещодавній контрнаступ Збройних Сил України на Харківщині довів, що «з росією воює НАТО, а не Україна».

113 років тому ( у 1905 році) видатний українець Микола Міхновський писав у своїй статті «Самостійна Україна»: «Ми виходимо на боротьбу за інтереси всього українського народу… Ми йдемо – годі з тим ховатись! З жалем у серці, з болем душі, але й з міцним пересвідченням неминучості і конечності приходимо до потреби повстання… Повстання – се єдина наша оборона,.. бо нашому життю, цілій будуччині нашого народу загрожує смерть… По всіх кутках Росії палає вогонь пожарів і земля червониться від крові. Виковується свобода народів і економічна рівність між членами тих народів. Але тую свободу, тую рівність візьмуть тільки сильні народи, тільки солідарні, однодушні, одностійні, тільки ті, що не бояться боротьби, тільки ті, що свою свободу скроплять кров’ю ворогів своїх! ТОЖ УСТАВАЙТЕ! ВСАТАВАЙТЕ ВСІ, ЧОЛОВІЦТВО Й ЖІНОЦТВО…»

А що змінилося за цих трохи більше, як 100 років? Рашисти і надалі – воюють, руйнують, брешуть, підкуповують аналітиків та політиків… Та зміни в світі є. Друзів в українців стає все більше, а ворогів – все менше, боротися нам допомагає проти рашистів майже весь світ, а не лише НАТО, рашисти «розвиваються» в напрямку ізоляції і це – природньо.

Ставаймо сильнішими і перемагаймо «з веселим серцем», як сказав один відомий генерал.

____________________________

Термінова потреба!

Для збереження боєздатності одного з підрозділів 110 бригади ЗСУ, яким керує один із найкращих офіцерів Ігор  Арнаут, потрібно придбати коробку передач для автомобіля, який дотепер був справжнім “бойовим конем”.

Необхідна сума – 30 000 гривень. На даний час є вже 8200 грн.

Рахунок отримувача – ГО Майдан Стрийщини

UA453052990000026005011004844 – гривня

Картковий рахунок: 4246001000977854

Призначення платежу: благодійна допомога

Також PayPal – kotsursenator@gmail.com

_____________________________

 

Для виготовлення м’ясних консервів потрібно, як завжди, тара. Просимо, хто скільки зможе принести 0,5 літрові скляні банки в церкву св. Володимира і Ольги, в зручний для вас час, в підвал.

 

Вікторія КОЦУР, голова ГО «Майдан Стрийщини».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*