«КНИГАРНЯ КАВ’ЯРНЯ» – МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ КНИЖКОВИХ ГУРМАНІВ

Зустрічайте – від творців «Breadway Stryі» Сергія ПОЖАРА і Анни ХЕМІЙ (на фото) нова креативна локація. Перша і єдина в нашому місті «Книгарня Кав’ярня».  Здається, кулінарно-творчий тандем працює за принципом:  «Якщо відчуваєш, що це твоє, нікого не слухай. Ризикуй і роби те, що вважаєш за потрібне».

Відкривати бізнес під час війни, звичайно, ризиковано. Та хто не йде в гору, не опиниться на вершині. Приємно, коли розумні і креативні люди працюють і створюють щось нове у нашому місті.

2 грудня відбулося урочисте  відкрилася «Книгарні Кав’ярні». Як і годиться, нову справу окропив свяченою водою священнослужитель. Отець Василь  любить читати, тому після чину освячення залюбки оглянув книжкові полиці.

«Ще одна мрія стала великою реальністю, –  каже ідейна натхненниця і власниця нового закладу Анна Хемій. – Ми відкрили двері для всіх і чекаємо вас у гості. Сподіваємося, це місце стане для стриян справжнім куточком спокою, відпочинку і натхнення. Читайте, привчайте до читання своїх дітей, адже ми українці, а наша сила в мові і культурі.  Наш заклад  трішки іншого формату, не такий, до якого звикли  місцеві жителі. Ми вирішили зробити для Стрия простір відпочинку та атмосферного затишку. Цікава книга, смачна випічка та ароматна кава вам забезпечені».

Не забарилися з відгуками й перші відвідувачі. Крістіна Березянська розмірковує: «Ще Цицерон казав, що будинок, в якому немає книг, подібний до тіла, позбавленого душі. Так само і з містом. Якщо в ньому немає книгарні, то це зовсім і не місто. Тому було дуже радісно почути, що в Стрию відкривається новий заклад, і ми тепер маємо на одну книгарню більше. «Книгарня Кав’ярня», вітаю Вас! Бажаю, щоб люди йшли до вас як за книжками, так і за особливою атмосферою та затишком. Успіхів!».

Членкині  книжкового клубу провели тут засідання і кажуть, що воно пройшло у неймовірно атмосферному місці. Поціновувачки друкованого слова  закликають: «Якщо ви любите книги, то радимо завітати саме сюди. Смачна кава та запашний чай, чудові тістечка, багато вартісних книг. А який продуманий інтер’єр! Дякуємо, Анні Хемій за місце сили, мудрості, знань, відпочинку».

Підсумовуємо: у «Книгарні Кав’ярні», що у м. Стрию  по вул. Людкевича 1/2  (позаду Костьолу),  можна купити книги, випити каву чи чай, з’їсти смачні тістечка, почитати сидячи на широкому підвіконні панорамного вікна,  попрацювати за ноутбуком, якщо у вас вимкнули вдома світло.  А ще тут є місце відпочинку і гри для дітей, поки ви обираєте книгу. Також можна зустріти цікавих людей, поетів і письменників.

Креативні власники готують ще не один сюрприз для відвідувачів. Тож далі буде…

Наталія КАРПЕНКОВА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*