КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

У Стрию лікуватимуть  онкологічні захворювання

На базі КНП «Стрийська центральна районна лікарня» розпочав  роботу Центр сучасної онкології КНП “ОТМО м. Краматорськ”. До лікарського складу входять експерти з онкологічних напрямків департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації (обласні фахівці), кандидати медичних наук, завідувачі відділеннями, оперуючі лікарі.

Для мешканців Стрия та району доступна не лише консультація у онкохірурга, мамолога, торакального хірурга та трансфузіолога, а й повноцінне лікування згідно з програмою медичних гарантій. Також можна пройти ультразвукові та ендоскопічні дослідження. Всі пацієнти, які будуть скеровані від сімейного лікаря або вузького фахівця ( хірурга, лікаря УЗД тощо) обслуговуватимуться безкоштовно в межах умов відповідного пакету. Сюди входить і прийом курсів хіміотерапії та проведення операцій. Медичний центр працює за адресою: м. Стрий, ЦРЛ, 4 поверх (каб. 423).

Автомобіль на передову

Ми продовжуємо гуртуватися заради великої перемоги. Спільними зусиллями допомагаємо нашим захисникам, які сьогодні боронять наш край. Активну участь в цьому беруть місцеві підприємці, які за власні кошти купують найнеобхідніше для Захисників на передовій. Минулого тижня  відбулась передача чергової покупки, яка вкрай необхідна для Героїв сьогодення – автомобіль. Транспортний засіб марки КІА передали для військових 103-ої бригади 65 батальйону військової частини А7077, який допомагатиме нищити ворога.

До слова, Стрийська міська рада є посередником між покупцем та одержувачем, адже бере на себе рутинну роботу, а саме перевезення транспортного засобу із-за кордону до України, оформленням всіх необхідних документів та забезпечує пальним. Висловлюємо щиру подяку: Андрію Пігулечку, Юрію  Старовецькому та Євгенії Пристанюк, Віталію Козлюку, Назару Федоришину, Ярославу Радіонову, Роману Бечу, Максиму Похило, Олегу Новікову, Миколі Грубчаку, Юрію Мачогану, Ростиславу Ластовецькому, Олександру Гуку. Разом до перемоги!

Готуємося до опалювального сезону

КП «Стрийтеплоенерго» проводить роботи по заміні старих зношених мереж теплопостачання на нові, сучасні, попередньо – ізольовані труби. Вже вдалось оновити 742 метри теплотраси в районі котелень на вул. Нижанківського, Саксаганського, Новаківського та Січових Стрільців. Це дозволить суттєво зменшити тепловтрати в теплових мережах.

Підприємство окрім заміни теплотрас проводить ремонт і профілактичне обслуговування котельного обладнання на тридцяти трьох котельнях міста. Цього року на баланс «Стрийтеплоенерго» передали ще одну котельну на вул. Петлюри, яка опалювала міську лікарню (колишня залізнична). До зими тут планують поміняти всі теплові мережі, встановити газовий та твердопаливний котли.

Крім цього продовжується будівництво двох навісів для зберігання тріски та дров. Триває і повірка теплових лічильників в житлових будинках, які КП «Стритеплоенерго» взяло на обслуговування.

                                             За матеріалами Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*