КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Забезпечення добровольчих формувань. На черговому засіданні виконавчого комітету Стрийської міської ради затвердили рішення про виділення майже 2 млн грн з міського бюджету на забезпечення добровольчих формувань Стрийської ТГ «Курінь Стрий-1» та «Курінь Стрий-2». Ці кошти передбачені на придбання спеціального одягу, амуніції та спорядження, паливно-мастильних матеріалів, обладнання, інвентарю та електрогенератора. Підтримуємо наших Захисників.

 

Визначили переможців міських премій. Шляхом таємного голосування «Міську літературну премію ім. О. Бобикевича» присудили письменниці Таїсії Гайдукевич, «Міську премію ім. Є. Олесницького – громадському діячу, голові братства «Шанувальників Т. Шевченка» Ярославу Михайлюку, «Міську музичну премію ім. О. Нижанківського» – керівнику МКЧХ «Каменяр», Заслуженому діячу мистецтв України Степану Целюху. На «художню премію ім. П. Обаля» були подані два претенденти, однак журі не підтримали жодного з них, тому цьогоріч художню премію не присудили нікому.

Нагородження митців відбудеться на святковій сесії Стрийської міської ради.

 

Прибув черговий гуманітарний вантаж із німецького міста-побратима Дюрен. Особлива вдячність Едварду Шульцу, який в котре організовує збір і перевезення цієї допомоги для нашої громади. Меблі та інше спецобладнання буде передане у лікарню, дизельні генератори – у школи. Також приїхали комплекти форми для пожежників від Герхарда Сюра, який нещодавно відвідував Стрий. Співпраця триває. Висловлюємо нашу щиру повагу громаді Дюрена та всім меценатам.

 

У Ходовичах спільною молитвою вшанували пам’ять Артура Лі.

16 серпня 2014 року захисники Луганського аеропорту, серед яких був і наш земляк, сержант Артур Лі, внаслідок обстрілів з РСЗВ «Град» віддали своє життя за Україну. Разом з Артуром загинуло ще дев’ятеро побратимів з 80-ї аеромобільної бригади.

Герой народився в Узбекистані, закінчив школу в селі Ходовичі Стрийської ТГ. Після навчався у ВПУ № 8. Входив до складу Львівського обласного осередку Федерації фрі-файту (український варіант контактних єдиноборств), був провідним спортсменом та тренером. З 2013 року проходив військову службу за контрактом у 80-ій окремій аеромобільній ордена Червоної Зірки бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України. З початку військових дій на сході його направили в зону АТО. Загинув під час обстрілу терористами села Красне Краснодонського району Луганської області. Похований у селі Ходовичі.

За особисту мужність і героїзм посмертно відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» .

 

БУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ. Волонтери «Будуємо Україну Разом – БУР» вже майже місяць працюють у Стрию над простором загального користування в гуртожитку художнього училища, де проживають переміщені з Харківської та Донецької областей.

За цей час вдалося, зокрема, зробити 91 дерев’яне ліжко. Дякуємо молоді, учасникам БУРу за свідому та волонтерську роботу.

Партнери проекту: Благодійний фонд “Фонд громад “Рідня”, архітектурна Студія Formografia та платформа Острів. Разом до перемоги!

                                                       (За матеріалами Стрийської міської ради).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*