КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

60 автівок від стрийських волонтерів уже несуть службу разом з українськими Захисниками на передовій.  Андрій Сушко, Максим Жук, Юрій Кунський, Андрій Довганич та інші ентузіасти вже пів року невтомно шукають автівки, збирають кошти, купують, ремонтують та відправляють на фронт.

Підтримують донатами хлопців не тільки небайдужі українці, а також й іноземці, які щиро вірять в перемогу ЗСУ. Цього разу машину для воїнів допоміг придбати американський бізнесмен Mikhael Sinensky. Її передали для стрийських військових, які зараз в гарячих точках нашої країни.

«Дякуємо Майклу та всім нашим хлопцям, які долучилися до цієї справи – хто коштами, хто вільним часом, а хто вправними руками в автомайстерні. Ми, в свою чергу, продовжуємо підтримувати волонтерів і їхні благодійні автоініціативи. Слава Україні! Невтомно разом до перемоги!», – зазначили в міській раді.

Сучасно і зручно. Відтепер у громадському транспорті за проїзд можна сплатити за допомогою банківської картки або телефону. Як розповів начальник управління ЖКГ Стрийської міської ради Ігор ПАСТУЩИН (на фото), проведено конкурс на визначення  повноваженої особи, щодо справляння плати за транспортні послуги в автобусах,  які курсують  територією Стрийської ТГ.

«Відповідно на валідаторах, які встановлені у транспорті для зчитування пільгових карток, наші мешканці тепер зможуть здійснювати плату за перевезення своїми банківськими картками, смартфонами в яких завантажені банківські картки і  також є можливість сплати транспортною картою, яку можна придбати і поповнювати при необхідності. Таким чином ми переходимо до своєрідного електронного «Е-квитка», коли пасажири повністю відмовляються від готівки і можуть здійснювати оплату тільки завдяки електронним носіям», – наголошує Ігор Пастущин.

У Стрию запрацювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги. Соціальну-психологічну допомогу отримати можуть мешканці Стрийської громади та внутрішньо переміщені особи, які потерпають від домашнього насильства. Спеціалісти надають допомогу за місцем проживання потерпілих.

Офіс розташований за адресою: м. Стрий, вул. Незалежності, 11.  Також працює гаряча лінія за номером телефону 067 600 28 26.  Отримати консультацію можна з 09:00 до 21:00 год.  Субота та неділя – вихідні.

                                                              Джерело: Стрийська міська рада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*