КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

У стрийській міській раді два нові депутати. 29 вересня відбулася XXVI сесія VIII демократичного скликання Стрийської міської ради. Насамперед міський голова згадав поіменно всіх загиблих Захисників України з нашої громади за останній місяць. Міські обранці та всі присутні в  сесійній залі вшанували пам’ять Героїв.

Склали присягу та отримали посвідчення нові депутатки Стрийської міської ради Ірина Лойченко (п.п. «Слуга народу») та Наталія Мельник (п.п. «Громадянська позиція»). У зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатів Тищенка Р.М та Мицика А.Б.

Усі проекти рішень депутати підтримали, попередньо опрацювавши їх на депутатських комісіях.

Картки для проїзду в транспорті вже у продажу. Транспортні пластикові картки для проїзду у громадському транспорті вже у продажу. Придбати їх можна у магазині «Навчальна книга» (вул. Хмельницького, 39) та на автостанції АС-3 (Пасаж).

Вартість картки 200 грн. На ній уже є 100 грн, які можна використовувати для оплати проїзду. Поповнювати карту у терміналах міста. Також вже працює мобільний додаток SOCIUM, де можна відстежити маршрут і локацію транспортного засобу у реальному часі. Через додаток є можливість придбати квиток і оплатити проїзд.

 Кіно заради перемоги. У рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги» у Стрию 30 вересня відбувся показ фільму «Мати апостолів». Це українська військова драма режисера Зази Буадзе. Фільм знятий за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014—2015 роках, де ще й дотепер продовжуються бойові дії. Трагізм війни показано через історію однієї людини — МАТЕРІ. Перед очима глядача постає повна картина трагедії, яку несе війна.В головних ролях Богдан Бенюк, Наталія Половинка, Олександр Пожарський та ін.

Це вже другий фільм, який демонструвався в Народному домі.  Вхід на кіносеанси вільний. Показ організовує управління культури молоді та спорту Стрийської міської ради за сприяння Офісу Президента України на підтримку українських військових та переселенців.

Чудові враження і незабутні спогади. Пів сотні дітей з числа внутрішньо переміщених сімей зі Стрийської та Трускавецької територіальних громад відпочивали в Польщі у містечку Краснобруд, що розташоване у мальовничому Національному парку Розточчя. Це один із польських курортів з прекрасним водосховищем і пляжем. Організовували поїздку та супровід дітей служби у справах дітей Стрийської та Трускавецької міських рад, завдяки співпраці з Польським центром міжнародної допомоги (PCPM) спільно з CARE International (CARE).

Діти віком 10-14 років перебували у Польщі (Люблінське воєводство) впродовж тижня (19-26 вересня) в рамках програми, спрямованої на покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб, які змушені залишити місця проживання через бойові дії розпочаті росією 24 лютого 2022 року. Відпочинок для дітей був безкоштовний, повністю профінансований за рахунок коштів проекту «Грошова допомога у відповідь на гуманітарну кризу в Україні» (CARE). Організувала програму відпочинку професійна туристична агенція з досвідом проведення відпочинку для дітей та молоді «Gala Travel» (м. Люблін). Від перебування у таборі діти отримали чудові враження, незабутні спогади та нових друзів.

 

                                                      За матеріалами Стрийської міської ради.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*