КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Міська програма сприяння волонтерському руху. Перші волонтерські організації, спрямовані на допомогу українським захисникам, утворилися у Стрию ще на початку 2014 року. З початком повномасштабного вторгнення їх кількість в рази збільшилася. Кожний зайняв свою нішу у цій війні. Міська рада, по можливості, відгукується на потреби волонтерів, однак відсутність спільної платформи не додає єдності.

Саме тому з’явилася потреба цільової міської програми сприяння волонтерському руху на Стрийщині. Цю програму уже розробили і презентували у нашому місті експерти Ради Європи за ініціативи Фонду громад “Рідня”. Паралельно стратегічну сесію уже провели представники місцевих волонтерських організацій і запропонували свої заходи для цієї програми. Вивчаємо потреби та можливості і сподіваємося на співпрацю. В єдності сила!

Проект «Піца на колесах» у Стрию. Благодійна організація Siobhans Trust Ukraine із Великої Британії та США, вкотре завітали із проектом “Піца на колесах” в Україну. Дана організація від початку війни їздить нашою Батьківщиною, випікає піцу та пригощає дітей, дорослих з числа внутрішньо переміщених осіб.

За сприянням Стрийського міського центру соціальних служб проект реалізувався і в м. Стрий, за трьома локаціями: ВПУ № 8, ВХПУ  та ВПУ №35. Внутрішньо переміщені сім’ї отримали не тільки задоволення від смачної піци, а й відчули щиру не байдужість та моральну підтримку, як прояв міжнародної турботи та поваги до всього населення України. Висловлюємо щиро подяку Siobhans Trust Ukraine

Визначено місце продажу ялинок. У Стрию торгівля новорічними ялинками та сезонними саджанцями здійснюватиметься тільки в межах визначеного майданчика, який розташований між адмінбудівлею по вулиці Хмельницького, 32-а та територією ринку від вулиці Андрусяка.

Термін організації новорічних ялинкових ярмарків у встановленому місці визначений до 31 грудня 2023 року. Таке рішення прийняли на минулій сесії Стрийської міської ради. За торгівлю ялинками на тротуарі, дорозі та на інших, непередбачених для цього місцях, поліція та інспекція з благоустрою притягуватиме порушників до адміністративної відповідальності.

 

За матеріалами Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*