КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Депутати Стрийської міської ради придбали автомобілі швидкої допомоги для потреб ЗСУ. Сотий день війни і сотий день віри у перемогу! Ми не спиняємося ні на день і вдячні кожному, хто долучається до великої української справи своєю працею, допомогою та молитвами. Україна може пишатися цілим військом волонтерів і ми, по можливості, розповідаємо про кожного з них.

Депутати Стрийської міської ради Орест Йосипчук та Мирослав Карпінський взялися до пошуку, купівлі та перевезення автівок різного призначення на схід. Днями вже передали автомобіль швидкої допомоги для потреб ЗСУ. Ще одна на під’їзді до Стрия. Одну з машин «Фонд Карпінських» придбав за власні кошти. Зараз розпочався збір на швидку для Авдіївки, яка нещодавно стала містом-побратимом Стрия і дуже потребує цього авта. Номер рахунку можна знайти на сторінці фонду. https://www.facebook.com/karpinskyy.foundation/ Долучайтеся!

У Стрию новий тариф за проїзд. У Стрию зросла вартість проїзду у маршрутках. Вартість проїзду у громадському автотранспорті міста становитиме не 10, а 15 грн. Новий тариф почав діяти з п’ятниці, 3 червня. Рішення про підвищення тарифу на проїзд прийняли у зв’язку зі зростанням цін та дефіцитом палива. Нещодавно такі ж рішення прийняли у Львові та інших містах області.

До Стрия прибула чергова гуманітарна допомога з Німеччини. Серед вантажу з-за кордону дитячі ліжка, лікарняні меблі, інвалідні візки та техніка. Все це буде передане у медичні заклади міста. Одяг та постільна білизна – для потреб внутрішньо переміщених. Дитячі столики та кріселка – в садочки. «Дякуємо місту-побратиму Дюрену за дружбу та допомогу. Особливо наша повага Едварду Шульцу», – зазначають у Стрийській міській раді.

Гуманітарна допомога для ВПО. 6 червня заступник міського голови Андрій Стасів зустрів гуманітарну допомогу від ГО «Донецька обласна організація з інвалідністю» у партнерстві з міжнародними благодійниками. Шістдесят коробок, які привезли до Стрия із засобами гігієни роздадуть багатодітним родинам з числа ВПО. Таку допомогу отримає не лише Стрийська громада, а й інші області західного регіону, які приймають у себе тимчасово переміщених осіб.

Робота для тих, хто шукає. Впродовж періоду  з 24.02.2022  по 06.06.2022рр.  до Стрийського міськрайонного центру зайнятості звернулось  203 ВПО з метою пошуку роботи. 70   осіб зареєстровано як безробітні. Станом на 6 червня поточного року 23 особи  вже працевлаштовано.

Якщо ви втратили роботу, хочете отримати допомогу від держави або плануєте працевлаштувати вимушених переселенців , відкрити або закрити власну справу, гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Детальніше про те, які послуги можна отримати через Єдиний портал державних послуг «Дія» в режимі онлайн, за посиланням:  https://bit.ly/3N9nqzz

                                          (За матеріалами Стрийської міської ради).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*