КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Чергова поїздка на схід. Делегація зі Стрия повернулася з позицій наших військовослужбовців, куди відвозили необхідну допомогу. Зокрема,  два автомобілі-пікапи, придбані Стрийською міською радою в межах програми голови ЛОВА Максима Козицького «1000 машин свободи»;  автомашину швидкої допомоги для Авдіївки, на яку збирали кошти у «Фонді Карпінських» (збір продовжується); 7 тепловізорів та 4 біноклі для батальйону тероборони, придбані за бюджетні кошти Стрийської міської ради; бронежилети та військові рюкзаки від підприємця Романа Рибчинського. «Дякуємо всім, хто долучається до нашої перемоги. Все буде Україна!», – зазначають у міській раді Стрия.

 

Планують створити індустріальний парк. Міський голова Олег Канівець підписав угоду про розроблення концепції індустріального парку в промисловій зоні міста площею 70,3 га. Функціональне призначення – промислове виробництво, логістика, склади. Ініціатор та засновник Стрийська міська рада. Згідно з договором виконавець зобов’язується провести аналіз ділянки, описати план розвитку, маркетинг, економіку проекту тощо.

Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» вони утворюються на термін не менше 30 років. Засновник проекту отримує компенсацію від держави на будівництво інфраструктури та звільняється від податку на прибуток на 10 років. Індустріальні парки – це промислова територія, де підприємства мають спільну інфраструктуру, необхідні сервіси та спрощені регуляторні процедури. Також мають єдину управляючу компанію, яка забезпечує підприємства необхідними послугами для здійснення господарської діяльності. Таке об’єднання підприємств у світовій практиці дає потужний поштовх для розвитку економіки, конкурентоспроможності та зайнятості населення.

 

Нагородили юну волонтерку з Київщини. Марися Миго – восьмирічна волонтерка, яка з перших днів повномасштабної війни разом з батьками приєдналася до лав волонтерів. Маленька помічниця працювала в Стрийському гуманітарному хабі, який діяв у нашому місті в перші місяці війни. Марися з рідними приїхала у Стрий 25 лютого з Київщини. У вільний час на складі дівчинка малювала волонтерів. Одна з її робіт потрапила у відеоролик відомого європейського виконавця.

Сьогодні Марися стала гостею Стрийської міської ради. Заступник міського голови Андрій Стасів та керівник гуманітарного хабу Тарас Пошивак напередодні дня народження дівчинки, привітали її подарунками та почесною грамотою.

 

«День відкритих дверей» від ТОВ «ГрінЕра» Стрий. Днями  компанія, яка вже рік впорядковує місцевий полігон та є виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста, прозвітувала перед міською владою та депутатами. Екскурсію стрийським полігоном твердих побутових відходів провів засновник компанії «ГрінЕра» Богдан Михалусь.

З 16-ти гектарів хаотичного сміттєзвалища – 14 вже перешаровані та втрамбовані з встановленими нормативними схилами. Залишилися тільки робочі карти. Працюють моніторні свердловини, які контролюють стан підземних вод та встановили  чотири пасивні газові свердловини. По периметру територію огородили, повністю впорядковали офіс з робочими місцями та побутовою зоною. Працює цілодобовий онлайн відеонагляд. Компанія обслуговує 54 контейнерні майданчики в Стрию, звідки сміття вивозиться щодня. В планах –  будівництво сміттєпереробного заводу.

 

(За матеріалами Стрийської міської ради).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*