КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Підтримка ветеранського бізнесу. Ветерани та їхні сімʼї можуть отримати разову фінансову підтримку власної справи до 20 тисяч гривень. Проект з мікрофінансування бізнесу розрахований на ветеранів та їхніх рідних, які стали переселенцями після 24 лютого. Отримати фінансову допомогу можна, якщо людина вже щось придбала із засобів виробництва чи підприємництва там, куди вона переїхала після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Що потрібно зробити, щоб отримати гроші:  зібрати пакет документів: паспорт, довідку переселенця, виписку чи витяг з Єдиного держреєстру про фізичну особу-підприємця чи самозайняту особу, підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни, документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу;  надіслати заявку з документами через аплікаційну форму: https://20000.mva.gov.ua/; отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів). Отримати відшкодування можна протягом десяти днів.

Реформа освіти триває. Згідно з рішенням виконавчого комітету з 01.09.2022 р. припиняють набір учнів у п’яті класи:  СЗШ №2 імені Героя України Андрія Корчака та  гімназія ім. Митрополита Андрея Шептицького. У десяті класи  не набиратимуть у  СЗШ №1, ССШ №4, СЗШ №5 ім. Василя Стасюка, СЗШ №8,  СЗШ №9.

Позашляховики для захисників. Ще п’ять позашляховиків вирушили до наших бійців на передову. 28 червня біля Стрийської міської ради  їх освятили й завантажили продовольством та іншими  необхідними на передовій речами. Три автомобілі придбані за кошти з місцевого бюджету, ще дві від благодійників.

«Нехай ці автомобілі рятують життя наших Захисників, – зазначив міський голова Олег Канівець. – У ніч на 28 червня 1996 року мрія мільйонів про суверенітет, територіальну цілісність, права людини і громадянина набула правової цінності. Ми заклали основу державотворення та розбудови нації. І хоча ворог століттями посягає на нашу землю, ми ніколи не віддамо своєї свободи. І цього разу нарешті завершимо справу до кінця. Вистоїмо! Переможемо! Звільнимо свій шлях до незалежної, вільної європейської спільноти! Слава Україні!».

Кувез для немовлят. Волонтери Фонду «Healthcare4Ukraine» з Нідерландів передали медикам Стрийського пологового будинку для новонароджених немовлят кувез, прилад основним завданням якого є підтримка температури, вологості та кисню під ковпаком необхідні для виходжування недоношених новонароджених. Цінне устаткування для пологового особисто передали волонтери Ольга Лебеденко, Василь Ціздин та Валерій Якубовський.

Духовно-патріотичний концерт у церкві. Напередодні Дня Конституції у храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбувся духовно-патріотичний концерт «Бог і Україна». Презентували програму муніципальні духовий оркестр «Медос» та чоловічий хор «Каменяр». «Дякуємо нашим митцям за цінні миті духовної віднови», – йдеться у повідомленні Стрийської міської ради.

За матеріалами Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*