КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

На сесії Стрийської міської ради затвердили генеральний план міста Стрия. Історичне рішення. 1 липня  на сесії Стрийської міської ради затвердили генеральний план міста Стрия. Востаннє це було 48 років тому. Новий генплан демонструє стратегію розвитку міста на найближчі 25 років. Основні рішення зосереджені на кількох принципах: розвиток промисловості, транспорту, нові райони багатоквартирної забудови та рекреаційний потенціал ріки Стрий.

У межі міста відтепер входитимуть резервні незабудовані території дотичних сільських населених пунктів. Ми готуємо усі матеріали генерального плану і уже невдовзі публічно представимо разом з коментарем головного архітектора міста.

З 1 липня, пільговий проїзд у громадському транспорті при наявності електронного квитка. Пенсійні та пільгові посвідчення для безкоштовного проїзду у маршрутці не діють. Електронна система оплати проїзду запрацювала на всій території Стрийської громади. Тепер кожна поїздка пільговика буде фіксуватись завдяки ручному валідатору, який зчитуватиме інформацію про пасажира від електронної картки. Нагадаємо, отримати її можна в Стрийському ЦНАПі. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Виготовлення електронного документа є безкоштовним. На сьогодні на руки вже видали близько 11 тисяч електронних квитків.

1 липня  рішенням сесії Стрийської міської ради до переліку осіб, які можуть користуватися безкоштовним проїздом додали ще п’ять категорій, яких немає в базі ЄДАРП:  батьки (опікуни) дітей з інвалідністю, при умові, що діти з інвалідністю перебувають на обліку в ЄДАРП; особи, які отримують пенсію за вислугою років (тільки ті особи, які досягли пенсійного віку та розмір пенсії яких не перевищує податкової соціальної пільги станом на 01.01.2022 року, 3470 грн); мешканці територіальної громади, які досягли пенсійного віку та отримують тимчасову державну соціальну допомогу (ДСД), непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;  мешканці територіальної громади, які досягли пенсійного віку та отримують тимчасову державну соціальну допомогу (ДСД) особі, яка немає права на пенсію; мешканці територіальної громади, які досягли пенсійного віку та отримують тимчасову державну соціальну допомогу (ДСД) малозабезпеченим сім’ям.

Також, окрім маршруток, які здійснюють перевезення по території Стрийської територіальної громади, до пільгового списку додали ще 17 маршрутів, які курсують за межі Стрийської ТГ. Список приміських маршрутів, які виходять за межі Стрийської ОТГ, частково проходять по населених пунктах Стрийської ОТГ: Стрий АС-3 – Горішне ч/з Долішне; Стрий АС-3 – Долішне ч/з Горішне;  Стрий АС-3 – Лисовичі; Стрий АС-3 – Дрогобич АС; Дрогобич АС – Стрий АС-3; Стрий АС-3 – Довголука масив «Сади»; Стрий АС-3 – Колодниця; Стрий АС-3 – Уличне; Стрий АС-3 – Гніздичів; Стрий АС-3 – Жидачів ч/з Йосиповичі; Стрий АС-3 – Монастирець; Стрий АС-3 – Журавно ч/з Подорожне; Стрий АС-3 – Грабівці; Стрий АС-3 – Дуліби;. Стрий АС-3 – Верхня Стинава; Стрий АС-3 – Великі Дідушичі;  Стрий АС-3 – Моршин – Великі Дідушичі.

 

Чергова допомога для Стрия з міста-побратима Дюрена. Не втомлюємося дякувати нашим друзям з міста-побратима Дюрен, які постійно нас підтримують та допомагають. Вихідними у Стрий приїжджав Герхард Сюр, відвідав дитячу лікарню та паліативне відділення, привіз продукти харчування та іграшки дітям. Також відвідав Стрийську пожежну частину, ознайомився із роботою надзвичайників та подарував пожежникам комплект спецформи для випробування. Ще 200 таких комплектів уже завантажені до загального вантажу і чекають відправлення у Стрий з Дюрена. Опікується допомогою Україні наш багаторічний друг Едвард Шульц за підтримки місцевої влади.

За матеріалами Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*