КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Реформа системи міського та приміського транспорту.  Триває реформа системи міського та приміського пасажирського автомобільного транспорту у Стрийській громаді. Зокрема, впроваджена автоматизована система (АСООП) обліку оплати проїзду (досі система працювала в тестовому режимі). Це дасть можливість створити реальний облік користування транспортними послугами пільговими категоріями мешканців територіальної громади та значно зекономити бюджетні кошти за компенсацію перевізнику; з’явиться можливість безготівкового розрахунку за проїзд та створення гнучкої тарифної сітки за послуги.

Перевізник створює Службу контролю оплати (реєстрації) проїзду у міському та приміському громадському транспорті;  виконком здійснюватиме контроль за дотриманням умов договорів перевізником та оператором щодо забезпечення належного рівня транспортного обслуговування на маршрутах (з врахуванням інформації, яка надходитиме від мешканців).

«Реформа впроваджується поступово, але тільки із якісними змінами ми зможемо вивести транспортну систему на прозорий європейський рівень», – зазначають у Стрийській міській раді.

Інвестиційні пропозиції. Міжнародні організації та підприємства цікавляться західним регіоном України для партнерства та навіть інвестування. Минулого тижня наше місто відвідала делегація з Німеччини спільно з Міжнародним штабом допомоги українцям (голова Ганна Крисюк).

Заступник міського голови Андрій Стасів представив гостям перспективний план розвитку нашої громади, зокрема, бізнесу та промисловості. Хайнс Бьозіке, німецький підприємець, з колегами відвідав найбільші підприємства міста, Оксана Шорлеммер, українка за походженням, готова підтримати агросферу. Також у межах перебування у нашому місті, гості з подарунками відвідали місцевий сиротинець та уже традиційно висадили на території меморіалу дерева.

Освятили фігуру Матері Божої. У день церковного свята Івана Хрестителя на території однієї з філій КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», що на вул. С. Бандери освятили фігуру Матері Божої. Церемонію провів отець Мирон Гринишин за участі медиків, пацієнтів, представників міської ради, депутатів міської та районної рад. Ініціатором встановлення стала директор ЦПМСД Іванна Салдан. Міський голова Олег Канівець подякував кожному, хто долучився до встановлення фігури і зауважив, що освячення скульптур Богородиці на території медичних закладів вже стала для нашого міста гарною традицією. Тож нехай Матінка Божа допоможе і береже всіх, хто потребує її заступництва.

Стартував конкурс міських премій. У Стрию розпочався прийом документів на  щорічний конкурс з присудження міських премій: ім. Євгена Олесницького, музичної ім. Остапа Нижанківського, літературної ім. Олекси Бобикевича, художньої ім. Петра Обаля. Документи на здобуття премій необхідно подати до 05.08.22 в управління культури, молоді та спорту Стрийської міської ради. З необхідним переліком документів можна ознайомитися на  сайті: https://cutt.ly/lLaQ3nt

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*