КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Поляки купили авто для ЗСУ. Мешканці польського міста-побратима Закопане акумулювали 43 тис. злотих на автомобіль для українських військових. Кошти збирали менше місяця. Відтак, пікап «Volkswagen Amarok» уже в Стрию і невдовзі вирушить до наших Захисників. «Саме ця марка автомобіля зарекомендувала себе, як найбільш практична на передовій. Дякуємо дружній Польщі та нашим друзям за щиру підтримку. Разом до перемоги!», – зазначив міський голова Стрия Олег Канівець.

У селі Загірне Стрийської громади відкрили дитячий садочок. 18 липня заступниця міського голови Стрия Христина Грех та начальниця управління освіти Лідія Стасенко оглянули надбання та стали гостями на дитячому святі. Нові ліжечка, харчоблок, ремонт, вентиляційна система – за кошти міського бюджету, батьків та доброчинців з міста-побратима Дюрена, зокрема дякуємо Едварду Шульцу та Герхарду Сюру. Уже з вересня тут працюватимуть дві нові групи, відвідуватиме садочок дітвора із Загірного та довколишніх сіл. Серед вихованців і діти ВПО. Згідно з сучасними викликами поруч з садочком облаштували і укриття.

Дитяче спортивно-патріотичне свято. Управління культури, молоді та спорту провело чергове старостинське свято для дітей. Цього разу в селі Подорожнє. Дітвора різного віку брала участь в пластунських змагах від Оксани Кобрин, а також змагалися у різних видах спорту, вчилися грати у футбол, волейбол та настільний теніс. Для більш посидючих влаштували майстер-класи з плетіння бісером та виготовлення колосків з паперу. Уже традиційно захід розпочали флешмобом «Ой у лузі червона калина», а завершили запіканням картоплі на вогні. Наступного разу дитяче спортивно-патріотичне свято відбудеться у Миртюках. Приурочують заходи до Дня Української державності – 28 липня.

 

                                                     За матеріалами Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*