КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

У Стрию відбулася презентація концепції індустріального парку «Долина Стрий» (Stryi Valley)

Створення таких бізнес-середовищ це насамперед виклик часу, коли частина країни бореться з ворогом за свої землі, інша — утримує економіку. На Львівщині успішно відновили роботу і вже працюють понад сто релокованих підприємств із територій, де ведуться активні бойові дії.

Індустріальні парки — це можливість економічного зростання, активізація інвестиційної діяльності, прозорі та вигідні умови роботи підприємств, зайнятість населення, розвиток виробничої та ринкової інфраструктури. В Львівській області вже офіційно зареєстровані 9 індустріальних парків. Маємо амбітну мету, щоб десятим став Стрий.

ІП “Долина Стрий” — це середовище для промислових підприємств, де буде здійснюватиметься інженерна підготовка території, проектування та будівництво інфраструктури та інших об’єктів обслуговування.

Пріоритетними будуть підприємства таких напрямків: високотехнологічне машинобудування; електроніка та приладобудування; сучасні інформаційні та smart технології; харчопереробна промисловість; транспорт і логістика. Загальна територія 77,11 га (частина теперішньої промзони та землі комунальної власності), яка складається з окремих ділянок, суміжних між собою через окремі комунікаційні розриви (дорога та залізнична колія). Наступний крок — реєстрація індустріального парку у Стрию. Разом відбудуємо Україну!

Допомога армії

25 липня міський голова Олег Канівець передав антидронову рушницю А7077 для стрийських бійців з ТРО, які захищають нашу землю на передовій. Ця система ефективно бореться з ворожими дронами, шляхом придушення сигналів керування, відео і навігації. Її для захисників придбали за кошти міського бюджету в рамках Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони.

Цього ж дня міський голова Олег Канівець передав ще одне авто для наших захисників. Ключі від пікапа «Volkswagen Amarok» вручив представнику Української добровольчої армії. Автомобіль до Стрия міський голова привіз з Польщі, кошти на який збирала громада міста-побратима Закопане. Також до цього збору долучили гроші, які зібрали на матчі «Скала-Карпати». Закрив збір директор КНП “Стрийська центральна міська лікарня” Олександр Ковальчук. Тепер транспорт допомагатиме на передовій нищити ворога. Разом до перемоги! Нехай щастить в ефективній боротьбі проти ворога!

Тристоронній меморандум про партнерство

Іспанська компанія Glovo запустила сервіс кур’єрської доставки у нашому місті та анонсувала старт програми сталого розвитку Glovo Acts.  У межах цієї програми компанія Glovo, Стрийська міська рада та благодійний фонд Juntos Por la Vida підписали тристоронній меморандум про партнерство.

У Стрию здійснюють доставку уже 26 кур’єрів Glovo, близько половини з них внутрішньо переміщені особи. Благодійний фонд зобов’язується забезпечити кур’єрів велосипедами, а малий та середній бізнес отримає на термін 6 місяців комісію всього в 1%. У планах також навчальні безкоштовні тренінги для підприємців-початківців.

Місцеві соціальні служби, які опікуються особливими категоріями населення, зможуть користатися безкоштовними доставками для соціальних та гуманітарних цілей. Також невдовзі у місті з’являться і спеціальні велопарковки. Міський голова Олег Канівець привітав гостей та подякував, що обрали саме наше місто, адже розвиток бізнесу, одна із важливих складових підтримки економіки країни у період воєнної кризи.

Довідка:  Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці. Щомісяця у всьому світі замовлення на платформі Glovo доставляють більше 75 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис. В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та до повномасштабного вторгнення рф був представлений у 39 містах. Наразі сервіс працює у 35 містах.

                                                     За матеріалами Стрийської міської ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*