КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

Стрийська міська поліклініка змінила адресу

Лікарі вузької спеціалізації, які приймали пацієнтів на вул. Шевченка, 59, від сьогодні працюють в приміщенні Стрийської центральної міської лікарні. Переїзд поліклініки мав відбутися ще минулоріч та через затяжну пандемію та початок повномасштабної війни це вдалось зробити лише тепер. Тут для зручності пацієнтів виділили перший поверх медзакладу.

Тепер всі 19 кабінетів медичних фахівців розташовані поруч один біля одного, що спрощує проходження медкомісії. Є денний стаціонар та кабінет езофагогастродуоденоскопії.

Також будівля оснащена пандусами відповідно до норм ДБН. В поліклінічному відділені нова не лише адреса, а й приміщення. Завдяки фінансуванню НСЗУ тут вдалось капітально відремонтувати усі кабінети та коридори, а ще закупити сучасні меблі. До урочистого відкриття, яке відбудеться за декілька тижнів у поліклініці підготують кабінет флюорографії, який на разі в старому приміщенні, а також відремонтують вхід та осучаснять реєстратуру.

До слова, у міській лікарні окрім приймального відділення працюють також терапевтично-пульмонологічне, неврологічне, кардіологічне та паліативне відділення.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Центр видачі продуктових наборів (вул. С. Бандери, 51) працює за новим графіком. З 1 серпня, центр працюватиме з 9.00 до 12.00 в понеділок, вівторок, четвер і п’ятницю.

На варті служба «101»

2 серпня о 09:53 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в м. Стрий по вул. Харкова, 4 на четвертому поверсі п`ятиповерхового житлового будинку не відчиняє двері квартири, громадянин 1972 року народження. До місця події виїхали вогнеборці 8-ої державно пожежно-рятувальної частини м. Стрий.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою штурмової драбини з балкону 3 поверху потрапили в квартиру та надали доступ працівникам поліції і медикам. В квартирі знаходився власник, який потребував медичної допомоги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*