КОРОТКО ПРО РІЗНЕ

На території Стрийської громади заборонена діяльність УПЦ московського патріархату та інших релігійних організацій, які мають відношення до російської церкви. Таке рішення прийняли 26 травня  на сесії Стрийської міської ради. Приводом послужив скандал минулих вихідних, коли активісти облили зеленкою батюшку так званого Воскресенського храму у Стрию (по факту квартира, зовні без жодних релігійних розпізнавальних знаків).

Також депутати Стрийської міської ради звернулися до Верховної Ради України з проханням якнайшвидше ухвалити зареєстровані законопроекти № 7204 та 7213, що стосуються заборони московського патріархату на території України. Діяльність, заклики та розповсюдження інформації таких релігійних організацій несуть загрозу національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України.

Дружній візит у Польщу. Заступники міського голови Микола Дмитришин, Христина Грех та начальниця управління освіти Лідія Стасенко у складі делегації від Стрийської міської ради відвідали місто-побратим Закопане.

У перші дні війни Закопане одне з перших надіслало у Стрий вантажі гуманітарної допомоги та свою добросусідську підтримку. Стрияни подякували за солідарність та обговорили можливі культурні, освітні та гуманітарні проекти. Також у місті відвідали українських біженців та учнів Вінницького ліцею, яких прихистили у місцевому пансіонаті працівників освіти. Навідалися з гостинцями і до юних стриян, вихованців Стриської академії футболу, які зараз навчаються у місті Живєц. Ми вдячні всім нашим дружнім містам з-за кордону, які підтримують Україну у боротьбі з окупантом. Разом до перемоги!

З 1 червня у Стрию відкрили садочки. У зв’язку з численними зверненнями батьків з 1 червня запрацювали садочки. А саме №№ 6, 15, 16, 18, 22. Ще раніше запрацювали садочок № 14 та Св. Зигмунда у Стрию, а також дошкільні заклади в Угерсько, Йосиповичах, Нежухові.

Батьки мають ознайомитися і дати згоду на умови тимчасового перебування їхніх дітей у найпростіших укриттях на час повітряної тривоги. Всі ці садочки обладнані підвальним приміщенням, однак це не є ПРУ чи бомбосховища. Питання щодо відкриття інших ДНЗ у Стрийський громаді ретельно вивчають. Важливо врахувати безпечні умови для дітей під час тривоги.

                                             (За матеріалами Стрийської міської ради)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*